Wpis z mikrobloga

Zakup #esker4 w #kross to jakiś cyrk. Od 4 miesięcy próbuje kupić ten rower w moim rozmiarze i nie ma szans. Dodam tylko, że muszę kupić bezpośrednio bo mam spory rabat, a więc sklepy odpadają. Od 4 miesięcy mnie zwodzą, by w końcu powiedzieć, nie wiemy kiedy będą. W cenie która miałem za niego zapłacić jest spoko, ale w katalogowej wydaje mi się, że można znaleźć coś lepszego. Choć mega mi się on podoba. Co polecacie z #gravel w stali do 4 tysi?
#rower #szutry
  • 26
@chosenon3 możliwe, tylko ten rower w rozmiarze L to towar deficytowy.
W lutym w jednym sklepie, stwierdzili, po sprawdzeniu braku możliwości zamówienia kolejnych, mając jedną sztukę, że nie opuszcza ceny ani o złotówkę. A z kolei dziś dzwoniłem do dystrybutora Krossa w mojej miejscowości. I ten do którego przymierzałem się we wrześniu ( wtedy na wyprzedaży za 4 tysie) dziś już kosztuj e 4700. Czyli o 200 zł więcej niż katalogowa xD
@Fraagles I pewnie będą Cię zwodzić bo chyba jeszcze nie wznowili produkcji. Jest teraz sezon więc ciężko powiedzieć czy sklepy tak chętnie będą szastać rabatami. Z gravelami temat jest ciężki bo schodzą się momentalnie.
@gieneq Już sam nie wiem po ile sztuk oni go produkują. Bo niektóre sklepy jak sprawdzałem miały np po jednej sztuce. Jesienią i zimą też nie można było go kupić, bo już nie produkowali xD
No to kiedy?
@lacksDescription w zasadzie tylko esker 4.0 lub 6.0 .
Mam 25% rabatu więc szkoda by nie skorzystać. Ale w obecnej sytuacji, co z tego że mam zniżkę jak nie mogę kupić xD
Teraz myślę nad Author Ronin, Fuji Jari 2.3 (oba stalowe) i chyba dalej esker 4.0 ale już w normalnej cenie lub po lekkich negocjacjach a z aluminium to nie wiem. Cholernie mi się podoba 4.0 ale w normalnej cenie i
@lacksDescription no to mam dziś info z Krossa o produkcji Eskera. Napisali mi, że w czerwcu L już nie będą produkować, w lipcu jest przerwa produkcyjna, więc dowiadywać się o planach produkcyjnych trzeba pod koniec lipca. Ale nie nastawiam się, bo skoro oni na szczyt sezonu robią po kilka sztuk to na sierpień wątpię, żeby naprodukowali na zapas. Potem jesień, to pewnie w ogóle nie będą produkować, więc dopiero na wiosnę. Czyli
@Fraagles a wziąłem w końcu eskera 2.0 bo bardziej mi się podoba wizualnie niż 4.0 i był L dostępny w jakimś sklepie rowerowym na końcu świata (biorę wysyłkowo bez przymiarki). Trzymaj się Mireczku na tych poszukiwaniach ( ͡º ͜ʖ͡º) daj znać na co się zdecydowałeś