Wpis z mikrobloga

Wiem, że za 20-30 może 50 lat małżeństwa LGBT będą normalnością. Konserwatyści zawsze rzucali kłody pod nogi pozytywnym zmianom społecznym. Tak jak kiedyś nie uważali kobiety za pełnoprawnego człowieka, który może się uczyć czy głosować, tak jak uważali ludzi czarnoskórych za podludzi, którzy mieli wydzielone strefy, tak teraz odczłowieczają LGBT.

W całym cywilizowanym świecie to jest normalne, że takie osoby moga się żenić czy adoptować dzieci, jest to tak normalne jak to, że kobieta ma dzisiaj prawo do edukacji czy pasywnego lub aktywnego wzięcia udziału w wyborach. Tak samo będzie za te xx lat z prawami osób LGBT, zostaną one zrównane z prawami osób hetero, a tym, którzy dzisiaj krzyczą, że jest to niszczenie naszej cywilizacji nie pozostanie nic więcej niż wstyd.

Jedyne czego mi żal, to fakt, że jeszcze przez paredziesiąt lat grupa osób, która liczy przynajmniej kilkaset tysięcy będzie szykanowana i odczłowieczana. Nie obędzie się bez dramatów, smutków, samobójstw. Szkoda, że konserwatyści nie mają sumienia, bo gdyby mieli to by spać nie mogli.

#lgbt #bekazpisu
Pobierz
źródło: comment_1592036296kAwH8Pf0aBhTZK2ZZatFAu.jpg
  • 55
@chanelzeg taka jest cechą prawaków. Nie mają zbytnio rozbudowanej empatii. Chcą, żeby było "po staremu". Cenią tradycje ponad wszystko i mają w dupie Twój czy mój komfort. Mają nas za zboków, chorych ludzi, którzy czegoś chcą. Większość nie będzie kierowana mniejszością powiadają na czele z Michalkiewiczem. Jakbym jeszcze ku..a mogła nimi kierować. XD "Sodomici" chcą...." Proszę państwa nastąpi upadek obyczajów. Będą chodzić z gołymi anusami i się seksic na ulicach." W sumie