Wpis z mikrobloga

Wiem, że za 20-30 może 50 lat małżeństwa LGBT będą normalnością. Konserwatyści zawsze rzucali kłody pod nogi pozytywnym zmianom społecznym. Tak jak kiedyś nie uważali kobiety za pełnoprawnego człowieka, który może się uczyć czy głosować, tak jak uważali ludzi czarnoskórych za podludzi, którzy mieli wydzielone strefy, tak teraz odczłowieczają LGBT.

W całym cywilizowanym świecie to jest normalne, że takie osoby moga się żenić czy adoptować dzieci, jest to tak normalne jak to, że kobieta ma dzisiaj prawo do edukacji czy pasywnego lub aktywnego wzięcia udziału w wyborach. Tak samo będzie za te xx lat z prawami osób LGBT, zostaną one zrównane z prawami osób hetero, a tym, którzy dzisiaj krzyczą, że jest to niszczenie naszej cywilizacji nie pozostanie nic więcej niż wstyd.

Jedyne czego mi żal, to fakt, że jeszcze przez paredziesiąt lat grupa osób, która liczy przynajmniej kilkaset tysięcy będzie szykanowana i odczłowieczana. Nie obędzie się bez dramatów, smutków, samobójstw. Szkoda, że konserwatyści nie mają sumienia, bo gdyby mieli to by spać nie mogli.

#lgbt #bekazpisu
Pobierz chanelzeg - Wiem, że za 20-30 może 50 lat małżeństwa LGBT będą normalnością. Konserwa...
źródło: comment_1592036296kAwH8Pf0aBhTZK2ZZatFAu.jpg
  • 55
@chanelzeg do prawnych związków partnerskich nic nie mam, niech po sobie dziedziczą itp, ale jeśli o adopcje chodzi to zgodził bym się tylko w przypadku gdyby pary jednopłciowe mogły adoptować jedynie starsze dzieci, które już nie mają co liczyć na normalny dom. Wypełnili byśmy w ten sposób lukę w tej dziedzinie.
Ale i tak jestem rasistą, homosistą...
ale jeśli o adopcje chodzi to zgodził bym się tylko w przypadku gdyby pary jednopłciowe mogły adoptować jedynie starsze dzieci, które już nie mają co liczyć na normalny dom.


@erebeuzet: Jeśli chodzi o adopcje, to przede wszystkim chodzi o adopcje biologicznych dzieci partnerów. To jest kompletnie chore, że można stanowić rodzinę dla dziecka, ale w razie śmierci lub choroby biologicznego rodzica prawo traktuje cię jako osobę obcą. Jeśli chodzi o adopcje
@Andreth o adopcji dzieci biologicznych nie będę się nawet wypowiadał. to powinno być rzeczą naturalną i jedyna kwestia winno być zadanie pytania dziecku czy tak chce.
co do par hetero. właśnie problem w tym, ze takie preferują adopcje jak najmłodszych dzieci. więc za sprawą adopcji przez pary jednopłciowe można by wyleczyć ten rak i dać dzieciom normalny dom. taki kompromis
Wiem, że za 20-30 może 50 lat małżeństwa LGBT będą normalnością.


@chanelzeg: a może nie będzie prawie osób LGBT? Albo będą tylko wśród KONSERWATYSTÓW.
Bo badania genetyczne pójdą tak do przodu, że odkryjemy jaki gen jest za co odpowiedzialny (jaką chorobę) i nikt nie będzie płodził dziecka standardowo (oprócz konserwatystów) i dzieci będzie robić się z probówki uprzednio naprawiając ich geny. Nikt nie chce dzieciaka z rakiem czy cukrzycą. Nawet naj
co do par hetero. właśnie problem w tym, ze takie preferują adopcje jak najmłodszych dzieci. więc za sprawą adopcji przez pary jednopłciowe można by wyleczyć ten rak i dać dzieciom normalny dom. taki kompromis


@erebeuzet: Moim zdaniem nie ma co wprowadzać takich regulacji, bo w praktyce i tak się będzie tak działo, tak samo jak to się dzieje w innych krajach. (Nie wiem, czemu Polacy zawsze się tak zachowują, jakby coś
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@chanelzeg: Przeprowadź się do USA. Ciekawe ile czasu minie, nim zatęsknisz do zaściankowej Polski, jak ci murzyn #!$%@? furę, a z pracy cię wyrzucą za użycie błędnego zaimka