Wpis z mikrobloga

Żalek mówiący, że homoseksualiści to nie ludzie, Brudziński piszący, że Polska jest najpiękniejsza bez LGBT - ludzie, kuźwa, gdzie my żyjemy? Coście pisowcy i biskupi zrobili z tą krainą? Przecież to czysty nazistowski język - język nienawiści i całkowitej dehumanizacji.

Panie Jędraszewski, Głódź, Rydzyk, i cała rzesza innego większego i mniejszego kleru - jesteście dumni z efektu swoich nauk o podobno "religii miłości"?

#polska #religia #polityka #bekazpisu #bekazkatoli #wybory #dojnazmiana #neuropa #bekazprawakow #neuropa #lgbt #4konserwy #konfederacja
  • 27
  • Odpowiedz
@Croce: To też. Ale przede wszystkim przekonanie, że cynizm, taki skrajny i bezwzględny, to najlepsza recepta na wygrywanie wyborów w Polsce. Przećwiczyli to dwa razy, sprawdziło się. Próbują kolejny raz.

Swoją drogą świadczy to o naszym społeczeństwie jak najgorzej.
  • Odpowiedz
@Takiseprzecietniak: Moim zdaniem im bardziej PiS się będzie chwiał, tym więcej będzie takich zagrywek. W centrum i na lewicy niczego teraz nie uzyskają, więc głaszcze się tych najbardziej wysuniętych na prawo. Wybory prezydenckie będą lakmusowym testem, czy znowu będziemy mieli "normalizację", czy podkręcanie ideologicznej temperatury.

jesteście dumni z efektu swoich nauk o podobno "religii miłości"?


Najpierw to trzeba mieć jakiś szacunek do samego siebie, żeby mówić o wstydzie. A tak mamy
  • Odpowiedz
@antek_brona: Jak już pisałem, wydaje mi się, że to nie jest kampania jak poprzednie, nawet kawior się znudzi, jak będziesz musiał go ciągle jeść. Teraz jest dużo innych i realnie dokuczliwszych problemów, żeby takie ściemnianie kolejny raz działało. Moim zdaniem takie wpadki, to dar niebios dla opozycji. Teraz lewica powinna robić hałas, a Czaskowski jechać środkiem, opanowaniem, i umiarkowaną, skąpą krytyką. Lać oliwę na spienione fale. Pokazać w ten sposób, że
  • Odpowiedz
@Takiseprzecietniak: Mi się wydaje, że chcą właśnie odwrócić uwagę od palących problemów i uciekają na teren ideologiczny, gdzie można przykryć rozsądek emocjami. Jedyne głosy które można pozyskać to skrajna prawica/Konfederacja, no i można tanim kosztem zmobilizować żelazny elektorat - pieniążki na przekupywanie kolejnych grup już nie wystarczą.

jechać środkiem, opanowaniem, i umiarkowaną, skąpą krytyką. Lać oliwę na spienione fale.


No tutaj zgoda, trzeba pokazać zwykłym ludziom coś więcej niż "jestem anty-pis".
  • Odpowiedz
@antek_brona: To wszystko o czym mówimy, to są spekulacje i wróżby z fusów, i mając to na uwadze, mnie się zdaje, że tym razem taki numer już nie przejdzie. I może się mylę, ale nawet się cieszę, że pisiory tak przeginają w tym temacie, bo swojego elektoratu już bardziej nie zmobilizują, a przeciwników tak. A potencjalnych wyborców Boska jest za mało, żeby przesądzili o wyniku II tury.
  • Odpowiedz
@Takiseprzecietniak:
Szczerze, to też nie wiem jak to się potoczy, ale jednego jestem pewien - ten kto skuteczniej zmobilizuje swój elektorat, ten wygra. W sumie jakby się nad tym zastanowić, to opozycja poprzednie wybory przegrywała bardziej z braku własnej determinacji, niż jakiejś politycznej wirtuozerii PiS. Teraz wyraźniej widać, że triumfalny pochód dobrej zmiany bardziej przypomina chocholi taniec, ale czy to wystarczy, żeby przekonać ludzi do ruszenia dupy z kanapy i oddania
  • Odpowiedz
  • 3
@Takiseprzecietniak Partia zawsze musi mieć wroga. Ostatnio byli Imigranci. No ale teraz tyle Ukraincow w Polsce i innych bangkadeszowcow, że mądrzej nie zaczynać tematu bo ludzie zobacz, że PiS jest pro imigrancki. Więc mają kolejnego mitycznego wroga. Schematy bardzo podobne do tych występujących w Rosji. - pewnie jakiś rosyjski konsultant im ogarnia strategie.
  • Odpowiedz
@Variv: Świetnie to zauważyłeś. Mało kto o tym wie, ale oni (PiS i episkopat) czerpią do swojej propagandy pełnymi garściami z sposobów, metod, nawet czasami wprost haseł - jak ta słynna "ideologia lgbt", z ruskiego arsenału putinowskiej propagandy. Za PRL komuniści uczyli się od amerykańskich socjologów i propagandystów, dzisiaj pisowscy uczą się od ruskich.
  • Odpowiedz
@stan-tookie-1: Ok. w takim razie pozostawiam Ci wolne, bez kontry, pole do wyrażenia sprzeciwu, oburzenia i innej krytyki. Nadmienię tylko, że mam niejaką satysfakcję, że powiedzonka typu "kto mieczem wojuje...", nie tracą na kampanijnej aktualności.

A tymczasem życzę Ci dobrej nocy i pozdrówka.
  • Odpowiedz
  • 6
@Takiseprzecietniak Mało kto o tym wie bo mało kto wie jak wygląda rosyjska propaganda i rosyjski konserwatyzm. Jeszcze większe gówno niż u nas (bo mają więcej homosovietikusow) ale schematy są identyczne. Z resztą często polskie konserwy patrzą na wschód. - więc wszystko się spina. Najzabawniejsze jest to, że większość tych konserw nie zdaje sobie sprawy jak jest rozgrywana. Pacynki na miarę długopisu.
  • Odpowiedz