Wpis z mikrobloga

Oglądałem sobie stary odcinek friza w którym chwalił się że wbił 1mln na instagramie. Lecz to nie jest motyw przewodni tego posta. W filmiku przewinął się fragment jak pokazują że ich rzeżucha umarła. #!$%@?ła się ze stołu, a że była impreza to nikt tego nie zauważył. Patrzę na datę 13.06.2019 jutro mija rok od publikacji i myślę sobie że mógłby nagrać film jak ją odkopują. Jak dla mnie taki filmik by był mocny pod względem wyświetleń bo by miał chwytliwy tytuł. Albo jako po prostu wstawka do filmu/przerywnik idk. Bierzcie pod uwagę też, że oni mają teraz kwarantane na chacie. Wiec taki film na moje by był git. LINK DO OMAWIANEGO FILMU https://www.youtube.com/watch?v=CuJSAKeIoEQ
#friz #ekipa #polskiyoutube #youtube #wersow #minimajk #tromba #mixer
  • 9
  • Odpowiedz
@OvertQ: Z ta kwarantanna to chyba cos jest nie tak bo w nowym filmie Tromby mowi on ze Marty nie ma bo jest w Poznaniu. Jak jest skoro ma kwarantanne i zakaz opuszczania domu ? Chyba ze ich nie obowiazuje bo sa gwiazdami youtuba i stac ich na ewentualny mandat za zlamanie kwarantanny.. Bo nie minelo jeszcze dwa tygodnie od ich powrotu nie ? Chyba ze ten czas tak szybko
  • Odpowiedz
@lemonsilverhaze: Teraz zauważyłem, że już nie ma tego filmu, został usunięty pewnie przez to co powiedział Tromba, dopiero po czasie się ktoś zorientował, że Tromba się wygadał a Marta złamała kwarantannę bo pojechała do Poznania. A w filmie domownicy szukali ukrytych przez Trombę opasek i osoba która znajdzie ich najwięcej wygrywa 1000zł. Wygrała Kasia.
  • Odpowiedz
@Bunsen: Ten film ma 8 miesięcy. Wystarczy zobaczyć instastory ekipy, Marta jest na każdym. Tak samo na nowym filmie Wersow. Nie wiem skąd ty wziąłeś te info... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz