Wpis z mikrobloga

@Mireczek98: Bo budowlanka to najbardziej chamska masówka, jaką można wymyślić. Inna sprawa, że tam jest pewnie miliard różnych specjalnosci z #!$%@?. Politechniki działają nieco inaczej, niż uniwerki.

Na uniwerkach specjalki są już na pierwszym roku, stąd takie dziwaczne kierunki jak "optyka okularowa", albo jakieś inne socjologie srania. W praktyce to jest typowa fizyka, czy tam socjologia, na której jest 400 osób, tylko ci ludzie są od razu podzieleni na grupy dziekańskie.
@Mireczek98: Jak koledzy wyżej - masówa w #!$%@?, biorą takich przyjebów, że jaaaaa #!$%@? xD. Ja się jeszcze trzymamna tym PWr, z 580 zostało nas coś koło 350 (ʘʘ). Gdzie tam jeszcze 2.5 roku a potem 2 stopień. Wystrzelają nas jak kaczki xd.
@#!$%@?: Aż tyle osób odpadło( ͡º ͜ʖ͡º) ??? W sumie może nie jest tak żle bo patrząc na taką informatykę gdzie nieraz potrafi być na 5 wydziałach jednej uczelni na wielu uniwersytetach i politechnikach a także dużo bootcampów i w cholerę osób uczy się programowania samodzielnie to rynek nie jest w stanie wchłonąć wszystkich choć branża IT jest bardzo rozbudowana.
@Mireczek98: Co roku tyle odpada :P Jak byłam na dniach otwartych to mi powiedzieli (bo spytałam) ile ich zostało (jakiegoś typa z 4 sem.) powiedział że coś koło 200 ( ͡° ͜ʖ ͡°)