Wpis z mikrobloga

@prawa_reka_sorosa: Nie rozumiem ludzi którzy zabraniają robić innym rzeczy które im nie szkodzą.
Jestem ZA legalizacją związków lgbt itd
ZA aborcją nawet i do 9 miesiąca - samemu bym usuwał tylko chore płody albo ewidetninie po wpadce ale hej nie moja sprawa czy zabijesz dziecko/komórkę w 6 miesiącu ciąży - twoja wagina,twoja dziewczyna, twoje sumienie.
ZA narkotykami oraz ZA odpowiedzialnością - palisz sobie trawkę fajnie, VAT wpływa do państwa, jesteś szczęśliwszy,
@Niebadzlosiem co do oc itp to większość się nie wypłaci. Dlatego to jest potrzebne. Patus cie stuknie i kasy nie będziesz miał na naprawę, bo ucieknie. To samo z czerwonymi światłami itp - spowoduje ktoś wypadek, a płacić komu nie będzie za to.
@Niebadzlosiem co do oc itp to większość się nie wypłaci. Dlatego to jest potrzebne. Patus cie stuknie i kasy nie będziesz miał na naprawę, bo ucieknie. To samo z czerwonymi światłami itp - spowoduje ktoś wypadek, a płacić komu nie będzie za to.


@GoplanaLodz: Dlatego 95% ludzi wiaze sobie pętle na szyje, bo pozostale 5% MOŻE by cos #!$%@?.
@loczyn na pewno miałeś/będziesz miał stłuczkę/wypadek, albo ktoś z najbliższego otoczenia. To wcale nie takie małe prawdopodobienstwo.


@GoplanaLodz: Ale stluczke z niewyplacalnym patolem watpie, z reszta to ubezpieczalnia bierze na siebie
@Zoltafik: Aż trudno dać wiarę, ze ten człowiek napisał taka bzdurę, i nawet dumnie wysłał w eter. Chyba myśli, ze dziecko staje się człowiekiem dopiero po wyjściu z łona matki. Miesiąc szósty, miesiąc dziewiąty, a kogo to obchodzi, jestem wolnościowcem aprobującyM aborcje do samiutkiego końca. #!$%@?