Wpis z mikrobloga

@itsokaytobegay: Szczerze mówiąc, mi też ten Spidey doopy nie urwał. Owszem, latanie po mieście zrealizowane bezbłędnie, grafika piękna, ale cała reszta to zlepek sprawdzonych, mniej lub bardziej oklepanych mechanik z innych gier. Fajne, ale nie zagrałbym drugi raz.
@kaczek93: remake ratcheta na ps4 jest świetny i czekam na kolejną część. Jedyny minus to brak wyboru angielskiego dubbingu. Polski nie był zły, ale jednak musiałem zmieniać język konsoli, to jedyny minus. Ciekawe, czy kolejna część pojawi się jeszcze na ps4, oby tak było ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@kaczek93: Swego czasu i seria kingdom hearts byla perelka u sony na wylacznosc. Odnosnie patrzac na ratchet and clank mam takie srednie odczucia. Z 1 strony fajnie ze mamy nowa czesc i nie jest to zaden remake poprzedniej ze zmieniona fabula, ale nowa czecz. Z 2 strony wydawalo mi sie ze ogladam lekko ulepszona wersja ps4, w bardziej zatloczonych miejscach, cos w stylu lokacji r&c 1 a 2 na ps2. Ogolnie
@kaczek93: Ta aczkolwiek, patrzac po dzisiejszej konferencji to ciezko mozna uznac wiekszosc tych tytulow jako next geny. Bedzie tak jak Sony informowalo, czyli to co wyjdzie od lipca tego roku bedzie playable na ps4&5 by zalatac dziure w tytulach i zachecic przymusowo do kupna ( ͡° ͜ʖ ͡°)