Wpis z mikrobloga

W 2015 roku lewica startowała z wspólnej, koalicyjnej listy, przez co potrzebowała 8%, dodatkowo Razemki woleli wystartować osobno, przez co jedni i drudzy nie wyszli do sejmu a pis zdobył większość.

Niedawno Gowin zaczynał się wyłamywać, więc istniała szansa przejęcia marszałka sejmu, ale Lewica od razu powiedziała, że nie będzie z nim negocjować.

Akurat dzisiaj, w dzień bożego ciała, postanowili zrobić dzikie tańce przed pałacem prezydenckim, próbując sabotażować kampanię kandydata, który jest im przychylny, mimo iż wiedzieli, że PiSowcy tylko czekają na jakikolwiek podryg z ich strony, żeby to grilować.

Jak widzę ich polityczne zagrywki, to widzę Korwina, który wczytuje swoje protokoły gdy zaczyna za dobrze iść. XDD

#neuropa #4konserwy #polityka
  • 15
trochę tak, a trochę nie


@yeron: Ja rozumiem, że mają prawo demonstrować kiedy chcą, nawet dziś, ale trzeba trochę politycznego sprytu i wziąć pod uwagę jakim krajem jest polska. Tutaj nie uda się im nic wywalczyć w taki sposób przez kolejne 10-15 lat, dopóki jeszcze bardziej kraj się nie zlaicyzuje.
@kezioezio: ja mam wrażenie, że jedyną osobą w Lewicy z jakimkolwiek talentem politycznym i sprytem jest Włodek Czarzasty.
Nie ma jednak też co panikować, że jedna mała demonstracja i Duda wygra te wybory xD
ja mam wrażenie, że jedyną osobą w Lewicy z jakimkolwiek talentem politycznym i sprytem jest Włodek Czarzasty.


@yeron: Ja nie kupuję tego prowadzenia polityki przez te młode twarze z Lewicy. Kompletnie nie potrafią się zachowywać dyplomatycznie. Pewnie większość przed karierą w sejmie była jakimiś związkowcami i myślą, że tutaj też uda się wszystko wywalczyć rabanem i pikietami.
@kezioezio: Dorzuciłbym do tego Wiosne w wyborach do europarlamentu. Koalicja Europejska miała szanse wygrać te wybory - a co za tym idzie dostać wiatru w żagle, przetrwać do parlamentarnych i być może powtórzyć sukces, ale w tem pojawił się sympatyczny Robercik i cały plan w #!$%@? xD

PS Nie ogarniam jak Żukowska może być w dalszym ciągu rzecznikiem Lewicy, przecież ona się co chwila kompromituje xD
PS Nie ogarniam jak Żukowska może być w dalszym ciągu rzecznikiem Lewicy, przecież ona się co chwila kompromituje xD


@Anthermil: Słyszałem, że to jakaś osobista zażyłość z Czarzastym. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@kezioezio: nie mogę uwierzyć, że tak się wszyscy trzęsą przed pisem i tvp. Ten dzisiejszy taniec 14 osób i tak NICZEGO nie zmieni, no może poza zniechęceniem części lewicy do głosowania w drugiej turze na Trzaskowskiego po dzisiejszym pokazie minoderii, kabotyństwa i tchórzostwa części opozycji. Wczoraj Duda otwarcie wykluczył LBGT ze społeczeństwa, dobrze, że znalazł się ktoś odważny, żeby mu pokazać faka. To jest w tej chwili kraj chory i zdemoralizowany
@Wotto: @natxd: Może dlatego, że wojnę prowadzi się inteligentnie? Masz rację, wczoraj Duda wykluczył LGBT ze społeczeństwa.

Wczoraj Duda otwarcie wykluczył LBGT ze społeczeństwa, dobrze, że znalazł się ktoś odważny, żeby mu pokazać faka.


Dlatego żeby pokazać mu faka, trzeba iść na wybory, ale do tego potrzebni są ludzie i z centrum i z lewej strony. Dzikie pląsy z tęczowymi flagami pod pałacem prezydenckim niczego nie zmienią, choć wiem że
@kezioezio: hasztagi i marsze też się przydają i nie są przypisane tylko do jednej formacji. Zastanawiam się tylko co komu przyjdzie z ciągłych, rytualnych pojazdów po lewicy? przerażająca jest ta trzęsionka przed kacykiem Kaczyńskim. Taniec 14 osób przed pałacem nikomu nie zaszkodzi, nic nie zmieni, chyba że dalej będziecie walili w lewicę, a nie tam gdzie trzeba. Czy w Polsce naprawdę wszyscy mają działać pod sznurek? Trzeba sobie dać nawzajem trochę
Wotto - @kezioezio: hasztagi i marsze też się przydają i nie są przypisane tylko do j...

źródło: comment_1591915255VBaOmLngKGvKnFS2Auvy3X.jpg

Pobierz
Dzikie pląsy z tęczowymi flagami


@kezioezio: Czym się różnią pląsy "dzikie" od pląsów niedzikich? Kurde, ludzie, wy już zupełnie głupiejecie. Najbardziej delikatny sposób protestu, a wy już się szykujecie te dzieciaki zlinczować, zamiast wesprzeć. Bo co w TVP powiedzo. No źle powiedzą, zawsze źle mówią.

I nie żadna "lewica" to organizowała, tylko dwie dziewuchy, które nie mają zadnego obowiązku się słuchać panów polityków. Głupio organizowały, moim zdaniem (z zupełnie innych powodów),
W 2015 roku lewica startowała z wspólnej, koalicyjnej listy, przez co potrzebowała 8%, dodatkowo Razemki woleli wystartować osobno, przez co jedni i drudzy nie wyszli do sejmu


@kezioezio: A może to wina Z.Lewicy, że wystartowali jako koalicja oraz mieli nietrafiony pomysł na kampanię ("lwice lewicy"), a nie Razem, które startowało z innym programem? Takie tam gadanie, gdyby PO nie istniało też mieliby jeszcze wyższy wynik. ale co to zmienia? Jest demokracja,