Wpis z mikrobloga

Szykuję dla nas naprawdę coś konkretnego coś czego na wykopie nie było obalimy teorię @Blackpill_RAW gość jest zakompleksiony żyje w swojej strefie komfortu z której nie chcę wyjść czuje się bezpiecznie i tak mu dobrze pisząc te swoje wyrywy. Musicie połknąć czerwoną pigułkę otworzę wam oczy. #przegryw #redpill #blackpill #blackpillraw
BedzieMagik - Szykuję dla nas naprawdę coś konkretnego coś czego na wykopie nie było ...

źródło: comment_1591888632KhWb1fmd0k4tnEkBNwRP6n.jpg

Pobierz
  • 49
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@BedzieMagik Jak jesteś 5/10 wzwyż (według moich standardów, nie standardów Wykopków, bo one nie odzwierciedlają ich atrakcyjności. Nawet jedna różowa gdzieś pisała, że jej koledzy określający siebie na 7, są według niej 4) to czerwona piguła zadziała na Was.
  • Odpowiedz
ja jestem 8/10


@BedzieMagik: Według kobiet będących potencjalnymi partnerkami seksualnymi, czy według siebie i swojej babci?

Nie żaliłbyś się w każdym poście, że jesteś niewidzialny dla kobiet, gdybyś był 8/10 ()
  • Odpowiedz
@BedzieMagik: Obalenie blackpilla mogłoby dać radę tylko gdyby komuś udało się zmienić kompletnego przegrywa genetycznego w kolesia który wyrwie każdą. A to raczej zadanie na dłuższy okres czasu, najpierw trzeba by było ogarnąć jego stan psychiczny zanim dałoby się zrobić cokolwiek więcej
  • Odpowiedz