Wpis z mikrobloga

Ja chciałbym pogratulować tylko środowiskom LGBT. Jeszcze rano pisałem tutaj posty ich broniące. W ciągu kilku godzin zdążyłem się do nich zrazić, a to niezły wyczyn. Brawo!

Generalnie mieli ostatnio najlepszy piar od bardzo długiego czasu. Świetnie postanowili to zniszczyć. Powodzenia w „walce” o swoje prawa. Mam nadzieję, że się dzisiaj wytańczycie i pokażecie temu złemu Dudzie, jaki jest be.
#polityka #4konserwy #neuropa
  • 25
@Rabke: może, myślę jednak, że w Polsce jest jeszcze więcej przeciwników szamba jakie się na Tęczowe Disco dziś o 19:30 wyleje

@rorf46: najwięcej na twitterze jest kpoperek xD
@Rabke: nie muszą być za LGBT, żeby być przeciw szambu w mediach publicznych.
Swoją drogą są sondaże, które wskazują, że ponad połowa Polaków jest za związkami partnerskimi.
@Rabke: No ale tam potrzeba lat aby to odbudować, nie dość że lat aby dać im zarobić, to jeszcze lat aby wykształcić, a najpierw należy poczekać aż jedno lub nawet dwa pokolenia opuszczą ten świat. W międzyczasie zabrać pokoleniom skazanym na stratę zasiłki i zagnać do pracy, bo oni bez tego będą żyć wiecznie przekonaniem że bez pomocy państwa (czyt zasiłkom) nie dadzą sobie rady.
A to akurat znam doskonale z
Ja chciałbym pogratulować tylko środowiskom LGBT. Jeszcze rano pisałem tutaj posty ich broniące. W ciągu kilku godzin zdążyłem się do nich zrazić, a to niezły wyczyn. Brawo!


@rorf46: Znaczy pewna część, najprawdopodobniej mała, grupy swoim zachowaniem sprawiła że zraziłeś się do całości? Kierowanie się anegdotami i emocjami w polityce jest co najmniej średnie.
@rorf46: Wiesz o tym że tvp może zrobić materiał z tego co już osoby lgbt zrobiły? Obecna sytuacja medialna sprawia że PiS może nagłośnić każde działanie opozycji, więc opozycja musiała by się niesamowicie pilnować co jest niemożliwe. Czepianie się szeroko pojmowanej opozycji że robi coś nie tak jest słabe ponieważ nawet z zupełnie nie istotnych przejęzyczeń Petru potrafili zrobić materiał.

Jeżeli chcesz się czegoś czepiać to czepiał się tego że platforma
szkalowanie Strefy Relaksu to zwykły prawacki fejk. tam wieczorami bylo pelno ludzi


@Kjedne: Wiesz, ja to wiem, że ten milion to też koszty przesadzenia drzewek, ale tvpis o tym nadaje, i pewne są jakieś dane że to działa, tj niegospodarność. Dlatego jeżeli platforma od początku myślała by bardziej poważnie o starcie Trzaskowskiego to mogli tej strefy relaksu nie robić. Mógł na przykład tam postawić pomnik Lecha Kaczyńskiego( ͡° ͜ʖ