Wpis z mikrobloga

@KOXsu: Czemu gówno? możesz rozwinąć myśl? Ja rozumiem że można się przyczepić do zbyt głośnych efektów śmigłowców lub lektora albo ostrzałów, ale samo poruszanie się wroga i każda jego akcja jest świetnie umieszczona w 3D i dla mnie nie ma problemu żeby lokalizować ich na podstawie słuchu, nie używam w ogóle czujnika pulsu choć wcześniej myślałem, że jest niezbędny.
@KOXsu: może to kwestia ustawień? na necie jest pełno poradników jak poprawić słyszalność wrogów, wielu z nich poleca dać boost wysokich, mi się w testach najlepiej sprawdza boost niskich.
@whst: pewnie, że pięknie, nooby same kasę przynoszą nie trzeba biegać po mapie :),z wrzucaniem filmiku nie mam żadnego problemu, przecież nie robię tego dla sławy lub pieniędzy :D, również pozdrawiam
@whst: no elo, ale mi umniejszasz, 299k to nie 200k, poza tym jakbyś pograł trochę w grabież to byś wiedział, że przy 4 graczach gdzie każdy by zebrał około 300k to zapewnia to już 1 lub 2 miejsce dla drużyny na koniec gry, ale nie ma to jakiegoś większego znaczenia no bo tylko dostajesz za to tylko expa za runde i tyle.