Wpis z mikrobloga

Przyjechała perełeczka całe 1600 km :)
Troszkę pracy i będzie chodzić panie. Tak tak Angol bo jestem biedakiem i nie stać mnie na EU i napewno zaraz się #!$%@?. Tak serio to czy wsiadam w Anglika czy w europe jadę tak samo i nie widzę większych przeszkód . Ten egzemplarz kupiłem za śmieszne pieniądze i został dokładnie sprawdzony na miejscu w Anglii przez znajomego .

#samochody
#bmw
#pokazauto
#motoryzacja
Kingside - Przyjechała perełeczka całe 1600 km :) 
Troszkę pracy i będzie chodzić pan...

źródło: comment_1591864857o2NfnNK3ULeNvrYxQLJtPn.jpg

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@GaiusBaltar a jeździłeś że się wypowiadasz czy nie znam się ale się wypowiem? Mam już 3 angola jako drugie auto i nikomu krzywdy nie zrobiłem , na codzien nie muszę wyprzedzać a jak już muszę to też się da tylko trochę oliwy w głowie i bez przesady że to aż tak ekstremalne ale każdy ma swoją wersję i ma prawo mieć .
  • Odpowiedz
  • 0
@MercedesBenizPolska mam E90 2.0 benzyna kupiona przy 146 tysiącach przez 55 tysięcy zrobiłem generalny remont plus wymiana wielu podzespołów układu zapłonowego całego na chwilę obecną 11 tysięcy wydalem, kolejnym autem będzie na bank Japończyk Honda lub Mazda wolę miec problem z rdzą niż z silnikiem.
  • Odpowiedz
ale jaki silnik ?

@Van_Zan: N20B20

rozrząd wymieniłeś przy takim przebiegu? 200k powinien przejechać bez zmiany. Nonsens jakiś. I cena z czapy.

@zortabla_rt: rozrząd w tym silniku do lutego 2015 to padaka. W wyniku wady materiałowej ślizgów polegającej na ich przegrzewaniu materiał z jakiego są wykonane ulega stopniowemu wykruszaniu przez co następuje stopniowe wyciąganie łańcucha. W związku z tym, że pompa oleju jest napędzana tym samym łańcuchem ona również dostaje po dupie i następuje niedostateczne smarowanie, które może się skończyć wiadomo czym. W zależności od stylu jazdy zdarzały się przeskoczenia łańcucha nawet przy 60 tys. km przebiegu. Zaleca się wymianę kompletnego rozrządu łącznie z pompą oleju przed 100 tys. km na już poprawioną wersję i wtedy masz faktycznie na kolejne 200 tys. km spokój. Oczywiście zdarzy się, że komuś wytrzyma i 150 tys. km, ale to jest rosyjska ruletka. Jak ktoś lubi ryzyko (
hyperlink - > ale jaki silnik ?
@VanZan: N20B20

 rozrząd wymieniłeś przy takim prz...
  • Odpowiedz