Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mehmet_arcimboldo: nie uratuje. Ale pozwoli jakiś czas przebiedowac. Z resztą ja też tego nie rozumiem po co robić zapasy, skoro od razu mówione było, że spozywczaki będą otwarte.
@rebahr: to jakiś pierwotny lęk, że jak jest zagrożenie to trzeba chomikować, ale to wciąż bez sensu. Jeśli upada logistyka, gospodarka itp. i nie będziesz mógł później kupić tego ryżu to już żyjesz w jakims Falloucie i najlepiej inwestuj w karabin i ciuchy z Mad maxa.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Mehmet_arcimboldo: Media, panika itp., itd. - ludzie w sytuacjach zagrożenia zachowują się mało logicznie.

Komicznie wyglądały te zorganizowane grupy wykupujące artykuły "pierwszej potrzeby", które w większości wylądowały później na śmietniku.

Historię ze swojego podwórka mam podobną - podczas standardowych zakupów mijałem pewnego Pana, który obwieszony z każdej możliwej strony papierem toaletowym twierdził, że kupił zapas bo rodzina z USA podczas rozmowy zasugerowała w/w zakup z powodu zamknięcia u nich fabryk.

Usmiechnąłem
@Mehmet_arcimboldo: Ty o niebie ja o chlebie. XD Napisałem, że ludzie robili zapasy na 14 dni kwarantanny gdyby nie miał kto im zrobić zakupów. A ty bredzisz o jakiejś chorobie. Kwarantanna nie wiąże się z chorobą, ktoś wraca z zagranicy, 14 dni kwarantanny a jeść trzeba. Ja prdl. Czaisz co się do ciebie pisze?
Napisał tępy zjeb, od "kwarantanna nie wiąże się z chorobą". Poza tym co ty #!$%@? pieprzysz z zagranicą? Twoim #!$%@? obowiązkiem jest udać się do miejsca odosobnienia, a nie kupować bułki.