Wpis z mikrobloga

@rakujp: Ty ułamałeś kawałek ucha wejścia kolektora ssącego.Może trzeba będzie zdemontować do spawania to zobacz ile kosztuje używany. Ale jest szansa że będzie trzymać się na dwóch.
@rakujp: Zapytaj kogoś kto spawa amelinium czy by dał radę pospawać na samochodzie. Choć wtedy byłoby dobrze poodłączać najwięcej elektroniki od silnika aby coś się nie spaliło (choć ja raz ostatnie poprawki wydechu migomatem robiłem na odpalonym silniku). Ale ponoć tam gdzie robią wydechy to od czasu do czasu zdarza się że coś padnie w samochodzie po spawaniu.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@biskup2k: nie odpadnie mi to jak odpalę auto? Chciałem egra przeczyscic, bo faluje na obrotach strasznie i silnik nierówno pracuje. Robocizna za wymianę całego kolektora w jakich cenach oscyluje? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@rakujp: Może mocy nie mieć bo może ciśnienie turbiny uciekać bokiem. Do tego może trochę chlapać olejem, bo z powietrzem idą opary olejowe z odmy i sama turbina też trochę rzuca olejem.
A robocizna to tak myślę że 100-200zł a w większym mieście może nawet ponad 200zł.