Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Laplasjan: Chłopie daj sobie spokój, a nie szpiegujesz wszędzie co piszę. Zrób coś konstruktywnego, pomóż mamie, odrób lekcje, posprzątaj ,a nie bawisz się w jakieś konskie zaloty.
@ACE41: I tu właśnie jest problem.. Nie umiesz się przyznać do kretyńskich wypowiedzi w moim kierunku.. Moja mama dawno nie żyje.. A lekcję odrabiam wraz ze studentami, którzy mi na to płacą. Zachowuj się.. Zwyczajnie. I nie.. nie dam sobie spokoju - porządek musi być - będę piętnował takich prostaków jak Ty, bo mam do tego upranienia nawet :) Wystarczy zwykłe: "sorry, wygłupiłem się", ale nie.. Ty brniesz w idiotyzm, zatem
@Laplasjan: To fajnie rób sobie to co masz robić, a nie chodzisz za obcymi i mówisz im jak mają żyć. Zajmij się sobą, a nie bawisz się w jakiegoś jurora i cenzora wykopu.
@ACE41: Czyli nadal nie rozumiesz.. No bałwan.. Skończony bałwan :D Nie cenzora.. Po prostu reaguję na osoby, które popisały się kretynizmem i to dedykowanym w moim kierunku.. Żadnego normalnego usera nie przyszłoby mi do głowa atakować, jełopie.
@Laplasjan: Zrozum jedno, odczep się. Rozumiem, że może masz tak nudne życie, że stalkowanie obcych jest dla ciebie rozrywką. Jesteś natrętny jak cyganie, są różne fetysze ty masz prześladowania mężczyzn z końskimi zalotami. Teraz szkoda mi na ciebie czasu geju. Bez odbioru