Wpis z mikrobloga

Siema trajlony! Szukam dla siebie lemondki, na rynku dominują raczej takie proste bez wodotrysków.
Co chciałbym żeby miała:
- ugięcie co najmniej te 15 stopni, ale też bez przesady, może zchodzić się do środka jeżeli są na stałe przymocowane bary.
- pady fajnie gdyby miały wyższą barierkę po zewnętrznych stronach i były dłuższe niż szersze (coś w stylu położonej litery L, żebym nie musiał angażować mięśni do utrzymania się w niej)
- mocowanie na baranku
- waga to kwestia pomijalna tak długo jak nie będzie żeliwna ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Ktoś ma coś fajnego pod ręką? Bo jak przeglądam oferty to wszystko jest płaskie i otwarte jak kościoły w pandemii

#triathlon
  • 21
@futrzakos: Szanowny Panie, jeżeli chodzi o tę:
https://www.decathlon.pl/lemondki-do-kierownicy-tri-ld-id_8515713.html
To wolałbym jedno zagięcie na barach oraz nieco dłuższe podłokietniki, ale przyznam że jest blisko moich oczekiwań.
Z tymi barami chodzi mi o nadgarstki, które i tak dostają ostro w kość od pracy. Ostatnio jak cisnąłem 3h w TT to musiałem lewą rękę luźno puszczać bo z ucisku/zagięcia dyskomfort był zbyt wysoki.
@futrzakos: Wydrukowałem pierwszą wersję i zamontowałem.
Przy przykręcaniu lekko podgrzałem materiał żeby dopasował się bez pękania. Na moje spoko, wiadomo że przyda się jakaś gąbka.
Pierwsze próby na sucho w domu mówią że przydałoby się żeby to było pod kątem (takie 'V' z czubkiem przed rowerem) i kąt prosty to chyba trochę za dużo.
No ale może się okazać że jest ok i wystarczy tylko przedłużyć podkładki, trochę zdycham z nogami
źródło: comment_1594743993kzhF1Gcmts29rsHaMCAF3X.jpg
@Wyrewolwerowanyrewolwer dobra, dobra, gadanie tak samo jak te kujony z podstawówki "ja nic nie umiem", "nie potrafię nic" a później jest 5 jak ogłoszenie wyników z sprawdzianu. Tak samo tutaj, ja lekko trenuje, na zaliczenie a później 10h złamane, oj to przypadek tak wyszło ( ͡º ͜ʖ͡º)