Wpis z mikrobloga

@bacaa90: @kobiaszu: Ależ oczywiście że PiS i PO w większości to jest to samo, tylko że ci pierwsi są bardziej bezczelni i mają większy rozmach w rozboju i zawłaszczaniu instytucji. Czy zielona wyspa to rzeczywiście cud Tuska, czy po prostu wynik pracowitości Polaków plus wejście do Unii? Ogarniam, że głos na Trzaskowskiego będzie swoistym batem i znakiem stop dla pisowców, ale do cholery jasnej głosowanie w następnych wyborach
  • Odpowiedz
@KawalerPowiatowy: zieeeeew

a tutaj co nieco o tej pamięci karpia

generalnie jak czytam symetrystów na wykopie, to dochodzę do wniosku, że polaczki są jak te bite żony albo inne jessici co się wiążą z patusami. Spokojny, zrównoważony rozwój? A po co to komu, na co to? Ma się dziać, musi być akcja, muszą być emocje.
  • Odpowiedz
@rybak17: jezeli dla Ciebie wałem jest podniesienie o 1 pp VATu, co w perspektywie wzrostu PKB i płacy nominalnej na przestrzeni lat i tak jest praktycznie nieodczuwalne, to nie mamy za bardzo o czym gadać. Pisowcy doją skarb państwa na grubie miliony (200 mln szumowski, 70 mln sasin na karty, 2 mld rocznie na szczujnie, wszedzie obsadzanie ssp swoimi pociotkami) i #!$%@?ą demokrację i praworzadnosc w Polsce, ale dla Ciebie
  • Odpowiedz
@bacaa90:

Propaganda obrońców TVP - czarno-biały, orwellowski świat


Nie jestem żadnym obrońcą TVP, ta telewizja nigdy nie była niezależna.
A te mln o których piszesz to są grosze przy pieniądzach z naszej pracy jakie uciekają za granice. To co robisz to takie samo wytykanie jak tych
  • Odpowiedz
  • 0
Jak już dyskusja o aferach, ma ktoś link do jakiegoś fajnego artykułu o co chodziło z aferą o lasach państwowych? Kiedyś próbowałem coś znaleźć ale nic wartościowego nie wpadło mi w oko
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@rybak17: ładne fikołki strzelasz, jeżeli nie widzisz różnicy między PiSem i tym co #!$%@? z aferami czy z sądownictwem i praworządnością a innymi partiami to po prostu jesteś głupi, symetryzm nie oznacza, że jesteś taki mądry i ponad podziały, po prostu nawet nie jesteś wstanie dostrzec takich różnic.
  • Odpowiedz
@turok2016: To czemu ludzi głosowali na ten zły PiS skoro PO było takie zajebiste?

Głupi są ludzie dzielący ludzi na sympatyków i przeciwników PiS/PO. Ja nie twierdzę że PiS nie #!$%@?, twierdzę że zmiana na PO czy PSL czy inne SLD nie zmieni układu jaki mamy.
  • Odpowiedz
@rybak17: Ludzie głosowali na PiS przez populizm i kłamstwa. Populizm w postaci "rozdamy pieniądze z budżetu" niestety trafił do wielu ludzi. Kłamstwa w postaci "najdroższych autostrad w europie" trafiły do wielu ludzi.
  • Odpowiedz
@kobiaszu: i cyk, 200mln zł wyprowadzone. Nawet nie wiem jak to nazwać. To jest jawne wyprowadzania pieniędzy. Żadnego udawania, kombinowania. Co będzie następne? Każdy z jedynie słusznej partii założy jednoosobową działalność gospodarczą i będzie wystawiać f-ry za usługi konsultingowe po kilkaset tys. zł?

Ponoć PLNy drukują na potęgę, ciekawe jaka wkrótce nas czeka inflacja.
  • Odpowiedz