Wpis z mikrobloga

@keton123: Jak tu większość ma 18-22 lata. Jak sobie lepiej radzą w życiu. Jako kurier czu jako zasuwacz na zamianie w fabryce skarpet. Kogo ty chcesz oszukać. Ból dupy wykopów jest niesamowity. Codziennie o 20 nabluzgają dla ulańca poczują się lepiej, a jutro rano kolejna rutyna w pracy.
  • Odpowiedz
@klepacz: Jakie zagrywki z kontami. Ja mam tylko jedno konto. Nie jestem @astri ktory ma ich 10-15 i sam ze soba prowadzi dialogi.Na reszte nie chce mi sie odpowiadac napisze tylko. PIECZE WAS DUBSKO SAKRAMENCO JAK PO DOBRYM KEBSIE. Idz juz spać bo rano zaspany bedziesz paczki wozil po ludziach. Czy co tam robosz u prywaciarza za jałmużne. Dobranoc
  • Odpowiedz
Mam 31 lat, swoją firmę, pracuję 2-6h przez 4-5 dni w tygodniu, reszta wolny czas. Zarabiam 15-20k zł miesięcznie. Na tagu siedzę od kilku miesięcy, bo Marcinek mnie po prostu zadziwia i nie mogę uwierzyć w jego odklejenie od rzeczywistości. Skąd w ogóle pomysł, że ktokolwiek miałby mu czegokolwiek zazdrościć? Mentalne dziecko w starym ciele, które nie potrafi o siebie zadbać i na dodatek wrzuca swoje zmagania z najprostszymi czynnościami do netu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@XXXX1234567: @fabfab2k20: kto ma bol dupy o kase? Chyba on bo na tesle wciaz zbiera, 100/4000 reklam zajmie troche czasu, trzyma mase smieci, kupuje cos na kilka uzyc jak Rode do podcastow, wydaje kase na filament by wydrukowac kostki pod graty, nie umie burgera w domu zrobic (ma sprzet i warunki) a jara sie tym z sieciowki. Zarloktv wiecej gadal o jedzeniu niz on - duzo papryczek, dobre miesko ahh
Chilli_Heatwave - @XXXX1234567: @fabfab2k20: kto ma bol dupy o kase? Chyba on bo na t...
  • Odpowiedz
@Chilli_Heatwave: ja przestałem go oglądać jak zrobił tzatziki wrzucając całe ogórki i jogurt do blendera () z przekonaniem, że dobrze robi. Nie wiem czy późniejsze rady w komentarzach zastosował, już mnie to przestało obchodzić.
  • Odpowiedz