Wpis z mikrobloga

ŁO CIE #!$%@? ( ʖ̯)

Zrobiłem i postawiłem na próbę sobie 5 paneli akustycznych, żeby mieć mniejszy pogłos.
W sobotę krótki test na dyktafonie itp... myślę sobie no zajebiście jak w kabinie, jest różnica ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dzisiaj we wtorek dopiero wróciłem do pokoju pomiksować muzykę.
Tak siedzę odtwarzam, raz drugi. Myślę co do kur. Taki wyrazisty mięsisty bassik, co ja #!$%@? ustawienia z tyłu monitorów pozmieniałem? Czy jaki #!$%@?... po spacji nic nie słychać XD Zawsze myślałem, że program jeszcze z pół sekundy działa aż się zatrzyma XDDD

I tak się odwracam i ooo.. #!$%@? to aż taka różnica.
Dosłownie jakbym zmienił głośniki na inne. Toż to miksy to ja będę w godzinę #!$%@?ć, a tak to zawsze coś nie pasowało w nich a nie są to duże monitory bo 6,5 cala xD

Podjarałem się #!$%@? tak banalną rzeczą.
Materiału mam jeszcze na 4 kolejne, czyli razem 9 paneli ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Muszę skołować jeszcze wkrętarkę z udarem i nie mogę się doczekać aż to powieszę na ściany.

Nie sądziłem, że adaptacja akustyczna AŻ takie ma znaczenie. Wiecie, no bywałem w innych studiach itp, ale jak się jest przyzwyczajonym do swojego sprzętu i nie ma porównania to różnica jest KOLOSALNA

#produkcjamuzyki #muzyka #diy #majsterkowanie #audio
Damianowski - ŁO CIE #!$%@? 乁(♥ ʖ̯♥)ㄏ

Zrobiłem i postawiłem na próbę sobie 5 panel...

źródło: comment_1591730014pu1FjW6j3eR58iAUJgDMYL.jpg

Pobierz
  • 40
który brzmi dobrze na wszystkim oprócz tego telewizora to robisz korekty opierając się na tym?


@cichaj: Jak brzmi na prawdę źle, wtedy porównuję to z innymi komercyjnymi kawałkami na telewizorze, ale wiesz to są subtelne zmiany. Czasem wystarczy odpocząć od sprzętu na którym się miksowało i już lepiej brzmi na innym sprzęcie. Nawiązałem do TV, bo sporo czasu oglądam i słucham w salonie, także mam punkt odniesienia, że coś tu jednak