Wpis z mikrobloga

Szukam jakiegoś SUV lub minivan z max 2017r za około 100k. Przeglądam różne samochody i narazie kieruję się na #mazda cx-5, #hyundai tuscan, #mercedes gla lub glc, może #jeep lub #bmw X1. Mirki z pod #motoryzacja macie jakieś porady co jest wartę uwagi a co absolutnie nie? Może jeszcze jakieś inne propozycje?
  • 8
@elmyn: ale łapie się w kategorię Minivan bo możesz zmieścić w środku komfortowo pół wioski.
Miałem MB nowe z salonu C oraz GLK to już nie jest ta jakość co kiedyś w GLK pogniły mocowania serwa hamulca wraz z przewodami na gwarancji, w aucie za 260k po 2 latach! Teraz latam NX i jestem happy. Audi/BMW bym nie kupił bo koszty serwisu kilkulatków są popieprzone. Może Suzuki Grand Vitara? Toyota z
@Tonari_Totoro: Bujam się czy wydać więcej na dłużej czy mniej i nie musieć tal dbać. Co do toyota to myślałem o nowej RAVce. Żonie najbardziej podoba się mazda cx-5 ale nie wiem czy nie jest wyceniana więcej niż jest warta
@elmyn: Nie wiem nie miałem w swoim życiu nigdy żadnej mazdy bo od zawsze miały opinie katalizatorów korozji, co podobno się zmieniło kilka lat temu dopiero.
Wiem tylko że kradną mazdy na części bo dostęp do części blacharskich jest kijowy i są strasznie drogie.
Kup co chcesz a nie pytaj na wykopie.
To jak w anegdocie że Facet miał 3 kandydatki na żonę, pierwsza była bogata i piękna, druga była mądra