Wpis z mikrobloga

@nieskonczonosc: Nie zdążyłam dać lajka ( ͡° ʖ̯ ͡°) wykopowi eksperci już przepowiedzieli przyszłość bombelkowi, którego nie znają. Po kilku sekundowym filmiku. () Nie przejmuj się. Raz jeden wykopek pytał o słuchawki dla dzieciaka żeby mógł go na koncerty brać i tez szambo wydupilo Bo JaK To BOMbELKa nA KoNcERt? Szkoda słów.
  • Odpowiedz
Jak wasze dziecko narysuje obrazek i udostepni w internecie


@Tymariel: Jeżeli w wieku paru lat dzieciak jest takim atencjuszem że żebra o lajki to znaczy że nie ma ratunku ani dla niego ani dla jego rodziców.

Jakość broni sie sama. Na yt nie brakuje dzieciaków z masą wyświetleń bo potrafią zrobić coś fajnego.

Ale co ja tam się znam, jak miałem 5 lat to jadłem błoto a nie próbowałem sił
  • Odpowiedz
I wykopki się zesraly XD rzeczywiście tragedia, dzieciak się cieszy że dostał parę like pod filmem jak się bawi
  • Odpowiedz
@Halbr tak, potrafię. Po 1. Tak małe dzieci nie powinny mieć kontaktu z elektroniką (max 30 min dziennie) po 2. Uruchamianie ośrodka nagrody w oparciu o lajki pod filmikiem jest po prostu niebezpieczne zarówno wychowawczo jak i rozwojowo. Nie można uczyć dziecka uzależniania radości/poczucia wartości/docenienia na podstawie lajków pod internetowym filmikiem. Jeśli mi nie wierzysz odsyłam do google i jakichkolwiek opracowań naukowych na temat dzieci i internetu
  • Odpowiedz
  • 2
@agataen

1. ale skąd wiesz, że ma kontakt z elektorniką większy, niż 30 minut? Przecież nikt o tym nie mówił.
2. Przy jednorazowej sprawie, to nie powinno stanowić problemu.
  • Odpowiedz