Wpis z mikrobloga

Ten filmik może mieć dodatkowy, ciekawy aspekt. Mianowicie póki co udawania, że nie wszystko co raz wrzucone do netu już nie zginie. Nie ma mirroru i filmik przepadł ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Boże ale z was debile. Jak wasze dziecko narysuje obrazek i udostepni w internecie to tez chcecie by tak z niego szydzono? Robi niech co lubi. To dziecko.
Chciałem zalajkowac ale widzę że film usunięty bo zgraja 14-15 latków na wykopie czuje się urażona bo jakto dziecko śmie śmieć ()
  • Odpowiedz
@Tymariel: Prawdę mówiąc, na miejscu OPki bym się zastanowił, czy wrzucać filmiki z małymi dziećmi. Trochę się kiedyś w internetach zasiedziałem i niestety byłem świadkiem zjawiska tych żałosnych p0lskich jutuberków, którzy przy poklasku podbazowo-gimbazowej gównażerii je dosadnie komentowali i wyśmiewali. Pół biedy, jakby takie wysrywy "ginęłyby" w zapomnianych odmętach internetu, ale niestety - jak na skalę polskiego YT - były dosyć popularne.

  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@nieskonczonosc: Po takim komentarzu, który zwróćił uwagę na język już dziwnym trafem filmiku nie ma. NIe udało się zyskać przychylności to film usuniety? Za ile godzin ty usuniesz także i całe swoje konto tu? Ten komentarz niżej to złoto.

@Bunch: spokojna głowa, ja niczego nie zamierzam usunąć. Film został usunięty, bo szambo wylało na yt. A tutaj sobie możecie pluć, krzyczeć i wyzywać mnie i moją rodzinę. To
  • Odpowiedz
@nieskonczonosc ciężko jest w dzisiejszych czasach znaleźć balans. Sam zastanawiam się jak to zrobić aby mój 3 i 5 latek nie wyrośli na debili uzależnionych od tiktoka i Instagrama a z drugiej strony aby nie byli komputerowymi indolentami, którzy nawet przelewu nie potrafią zrobić a formuły w excelu to jakaś magia.

Dlatego moi nie są w ogóle świadomi że istnieją jakieś social media. Nie wiedzą co to lajki, polubienia, serduszka czy
  • Odpowiedz