Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Co do postu @husekbwoy to bylo oczywiste - jezeli partnerka mowi wam abyscie uzywali prezerwatyw w stalym zwiazku to znaczy, ze jestescie dla niej beciakami - ZALOZE SIE O 10 KOLA ze puscila sie bez gumy z typem tindera, oczywiscie o ile to nie bait z tym postem. Trzeba czytac #blackpill i #przegryw #redpill #logikarozowych paskow i inne rzeczy, nie mowie ze z wykopu ale kiedys czytalem o tym ze jezeli wasza stala partnerka wymusza na was prezerwatywe to znaczy, ze nie jestescie dla niej atrakcyjni i uwaza was za beciaka. Kiedys myslalem ze to teoria z dupy ale juz nie pierwszy raz o tym slysze, ze ze swoim facecetem w gumie, a z innymi chadami na bosaka rypansko xD ja #!$%@?, dobrze, ze mam te czasy za soba i swoje potrzeby seksualne zaspokoilem w mlodosci bo teraz prawdopodobnie zostaly by mi samotne matki albo jakies patologie, to co teraz sie dzieje w tych czasach to jest makabra - pomyslec, ze jeszcze 20-25 lat temu kobiety same numer potrafily dac albo zaprosic do wyjscia, na randke bo byles interesujacym czlowiekiem, a dzis kobiety tak oceniaja Cie powierzchownie jak nigdy, w skali atrakcyjnosci nigdy nie bylem jakis mega wybity moze troche pod chada podchodzacy ale bez szalu, a kobiety same potrafily mnie zaprosic na randke, a teraz mimo ze zarabiam wiecej itd. aby cos mialo zajsc musialbym pajacowac - naprawde, nie warto w tych czasach wchodzic w zadne relacje, ogarnijcie to co mozecie ogarnac finansowo i spelniajcie swoje potrzeby w realizacji jakiekolwiek, nawet jezeli mialoby sie nie udac - to probuje cos zrealizowac czy to w biznesie, muzyce, cokolwiek. Warto probowac dla samego probowania nawet dla satysfakcji ze sie cos spalilo, ale sie sprobowalo. Jak macie wchodzic w relacje to tylko tak aby sie nie przywiazywac i nie traktowac samicy jako jedynej, sami na siebie bata krecicie przeciez - ona nie jest wasza to tylko wasza kolej, wynoszenie kobiet jaki tej jedynej czy cos przeciez to glupota, sprawianie sobie cierpienia, oto chodzi w tej taktyce abyscie tak mysleli dla jej satysfakcji "te jedyne" nie istnieja, kobieta nie zostala stworzona aby byc "ta jedyna", te bajki podswiadomie wchodza do glowy mimo, ze spoleczenstwo i relacje w ogole dzialaja na innych zasadach niz myslimy to i tak bajki sa wpajane w glowe od malego, a potem taki facet cierpi bo myslal, ze to jedyna ksieznicza a sie wali z chadem na tinderze, to co kobiety potrafia i robia z facetami to przechodzi ludzkie pojecie. Kobiety was tak wyruchaja jak nikt was nie wyrucha, az kukle beda swedzialy - prawdziwych relacji, kobiet nie ma, kiedys kobiety wierzyly w ten ideal monogamistycznej relacji i do niego dazyly (bo sie to oplacalo, ale niektore naprawde w niego wierzyly) a teraz to szkoda szczepic ryja xD

Z fartem i wspolczuciami dla przyszlych pokolen.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5ede9a1d59ab0cb5c9fc3980
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: marcel_pijak
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę

[=====...................................] 14% (32zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 1 lat działania AMW!
  • 6
@AnonimoweMirkoWyznania: Potwierdzam, laska ktora zdradzala ze mną swojego chlopaka kazala mu sie zawsze bzykać w gumie.

Mało tego! Kazała mu się pytać czy może dojść w jej tzipskoo. Koleś programista 20k, woził ją na kursy śpiewu, pianinko jej nawet kupił. Chciałem go uświadomić, ale mnie zlał.