Wpis z mikrobloga

witam
zdałem egzamin na prawo jazdy 2 czerwca o 12, 3 czerwca o 14 zrobiłem przelew do starostwa 100.50zł + 2 zł za przelew czy coś takiego. Zadzwoniłem do nich powiedziałem że przelew zrobiłem i pani wzięła moje dane i powiedziała żeby czekać do 3 tygodni. W piątek 5 czerwca na stronie info-car sprawdziłem status swojego prawa jazdy i była zaznaczona kropka że WORD zaktualizował twoje PKK, czyli od środy nic się nie zmieniło,więc zadzwoniłem pani poprosiła dopiero o nr przelewu,podałem i znowu kazała czekać do 3 tyg. dziś 8 czerwca status nadal nie uległ zmianie. O co w tym chodzi?? Nie ukrywam, że nie mogę się doczekać plastiku, chętnie bym już pojeździł.
#infocar #prawko #pomocy
WkuLwiony_go - witam
zdałem egzamin na prawo jazdy 2 czerwca o 12, 3 czerwca o 14 zr...

źródło: comment_1591628308uIF23P1utJ0nXcbupwEfni.jpg

Pobierz
  • 5
@WkuLwiony_go Nie ma co się nastawiać niestety. Prawko dostaniesz 2 lub dzień przed ostatecznym terminem. Moje ma wydrukowaną datę 14 a dostałem 21 czyli 7 dni leżało w urzędzie/czekało na transport. Na spokojnie czekaj na SMS a i jak mieszkasz gdzieś 15/20 km od urzędu to i tak tego samego dnia nie odbierzesz ja swojego SMS dostałem o 15.00 a urząd do 15.30 a wiadomo ze 15.10 mycie kubeczków po kawuni (
@WkuLwiony_go myślę ze pewnie im sie zapomniało albo włożyli do kupki "jutro". Wkoncu wczoraj był weekend a w piątek tk wiadomo jaka praca. To jest urząd a tam wszytsko na spokojnie. Jakby sie nie zmieniało przez kolejne dni to możesz zadzwonić może coś naprawia