Wpis z mikrobloga

@skisle_mleko: no siema, domki i tablice to ja znam na pamięć. -6,25 i -7 here, do tego zez zbiezny naprzemienny (wyleczony) i podejrzenie jaskry. Bez okularów własnej żony nie poznaję xD
A miałem w swoim życiu wszelkie badania chyba robione, OCT, ciśnienie gałki (wszelkimi możliwymi metodami), rezonans gałki, ćwiczenia na synoptoforze - You name it xD
Ps. Najlepsi okulisci imo? Szczecin Zdroje i szpital tam. Chociaż specjalizują się w zezie to
@skisle_mleko: jak byłem prywatnie w Polsce, to po 10 minutach okulistka idealnie dopasowała szkła, kurde, głupi byłem, że nie kupiłem tam od razu tych okularów. Teraz, po powrocie do domu byłem "publicznie(?)" i nie dość, że ciężko było jej dobrać szkła, (pomimo, że jej pokazywałem nie raz kartkę od Polskiego okulisty), to mimo powtarzania, że widzę "podwójnie" (a w zasadzie taką dziwną poświatę na przedmiotach i napisach), ta nie ogarnęła do
@tonikroos Miałam tak samo. W końcu któryś okulista zapytał jak ja mogłam przez tyle czasu okularów nie nosić, bo przecież z taką wadą na pewno widzę niewyraźnie. No cóż - mogłam. Szkoda, że tak późno znalazł się ktoś, kto przywrócił mi ostrość widzenia i polepszył jakość życia. Zmień okulistę.
opisałem sytuację z pewnej popularnej sieci salonów optycznych. W NFZ byłem raz i więcej nie, tak samo jak stomatolog.


@anthoris: Chodziłem na NFZ od dziecinstwa pani miała duzo sprzetu i świetna w swoim fachu. Nie oceniajcie okulistow na NFZ bo to tylko kwestia tego jak dyrektor tym zarzadza.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@skisle_mleko: w moim wydaniu było tak:
Okulista: widzi pan tam coś?
fi9o: pyta pani o ten romb?
Okulista: to nie romb, to domek...
fi9o: o #!$%@?, będą okulary.

No i astygmatyzm here.