Wpis z mikrobloga

Ci sami ludzie uczyli was jak załatwiać się w toalecie i nie obsmarować się sraką. "No ja nie wiem jak on kolejny raz mógł to zrobić" ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jesteście trochę bardziej do przodu to ustawcie im tam tryb senior+, jakieś limity apek w tle albo coś co będzie je czyścić co jakiś czas.
Przychodzi ojciec i mówi, że mu się szybko rozładowuje bateria w telefonie. Biorę do ręki i patrzę, a tam wszystko włączone: wifi, bluetooth, dane pakietowe, nfc, gps... Wyłączam i po raz setny tłumaczę, a za jakiś czas znowu to samo. Ja nie wiem, jak oni to robią.


@Kliko: To dzieje się automatycznie, kiedy używa się palca wskazującego zamiast kciuka. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
źródło: comment_1591620958DgFIsYkTuT65gl6KvuKq78.jpg
Przychodzi ojciec i mówi, że mu się szybko rozładowuje bateria w telefonie. Biorę do ręki i patrzę, a tam wszystko włączone: wifi, bluetooth, dane pakietowe, nfc, gps... Wyłączam i po raz setny tłumaczę, a za jakiś czas znowu to samo. Ja nie wiem, jak oni to robią.


@Kliko: no i tutaj się dzieci mylicie.

Po prostu przyznajcie się, że nie potraficie skonfigurować prawidłowo telefonu to staruszek znajdzie kogoś kto potrafi np.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@sing: Co ty człowieku #!$%@?? Po prostu ojciec klika gdzie popadnie. Telefon masz od wczoraj, że nie wiesz, że wymienione przeze mnie opcje nie mogą się same włączyć?