Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@? ale się #!$%@?łem, chciałem kupić do domu ekspres kolbowy do kawy i poszukać porady na co zwrócić uwagę ale fora o kawie to rak na poziomie elektrody. W temacie ekspres do 800zł dowiesz się tylko że cokolwiek poniżej 2000zł to dno i równie dobrze możesz zaparzyć własne gówno. Aż przypomina się pasta o latarkach
pywc - Ja #!$%@? ale się #!$%@?łem, chciałem kupić do domu ekspres kolbowy do kawy i ...

źródło: comment_1591581704K7O6cpXXViuU3rIhFKKuhl.jpg

Pobierz
  • 209
@pywc: Ostatnio kumpel na jakimś forum napisał z pytaniem na temat ostrzałek czy jest niezła jakaś za 55 zeta od fiskarsa. Zlecieli się znawcy, że tylko papier i kamienie szliferskie i w ogóle to co najmniej 300 zeta.

Co do ekspresu pamiętam, że ten z Lidla zdaniem wielu to klepany na licencji DeLonghi, więc też nie jest taki zły wcale.

@Tigermass: Pisze o poradę na jakimś dużym forum rowerowym bo
@pywc: Nie ma co kombinować, kupujesz taki sprzęt na jaki pozwala budżet i tyle.
Akurat mam tego delonghi ze zdjęcia od początku pandemii bo przy pracy z domu kapsułki już przestały być opłacalne. Jest ok, a jak nagle natchnie cię żeby pokombinować to też można. Jedyne czego bym się trzymał to, że jeżeli masz zamiar robić espresso to w młynek najlepiej zainwestować tak 1.5 razy tyle co na sam ekspres.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@pywc: to jest prawie wszędzie.
-hej chce kupić rower do 1500,nada się?
-ee to się nie opłaca dołóż 3000 i kup coś porządnego

-hej chce złożyć kompa do 1500 żeby dzialal CS, lol
-chłopie za 1500 to ty nawet obudowy nie kupisz, dołóż 5000 i kup coś do grania w 4k Ultra HD 3d
@pywc: w pracy mamy tego deLonghi i bardzo dobry jak na nasze potrzeby. Tak jak ktoś wspomniał wcześniej, czasem się przytyka filtr (bo jest tam jedna małą dziurka) ale tak to raczej taki wół roboczy jest bo u nas się bardzo dużo tej kawy robi. Co do samego smaku przyrządzanej kawy to się nie wypowiem bo nie jestem jakimś kawoszem i piję kawę z mlekiem.