Wpis z mikrobloga

Grupa "Polacy na Filipinach". Klasyczny temat o tym czemu filipinki lecą na białych. p0lka oczywiście dostała małpiego rozumu i zaczęła głosić te swoje p0lkowe teorie, że tylko zdesperowane przegrywy szukają kobiety w Azji bo przecież w kraju tyle księżniczek przed którymi jeśli dobrze będziecie pajacować to łaskawie zwrócą na was uwagę - a same filipinki wiążą się z obcokrajowcami wyłącznie z biedy xD
Komentarze które ją prostują dostają szyderczą emotką emotkę "ha ha" - wystawione wyłącznie przez same p0lki. A sama Dominisia oczywiście okazuje się być turystką mało znająca miejscowe realia ¯\_(ツ)_/¯

#p0lka #filipiny #logikarozowychpaskow #facebookcontent #rozowepaski #polka
AntyBohater - Grupa "Polacy na Filipinach". Klasyczny temat o tym czemu filipinki lec...

źródło: comment_1591569000txa5aYHsQrM5WH5vfHlH6k.jpg

Pobierz
  • 48
  • Odpowiedz
@AntyBohater: Sorry ale pracuje z dwiema Filipinkami i obie przyznały, że żeby wyjść za Brytyjczyka zrobiły by wszystko.
Jeden przyjechał i zapłacił jej rodzicom i ją sobie wziął. To nawet spoko opcja
Drugi zorganizował coś w rodzaju castingu i ruchał sobie kilka dziewczyn aż wkoncu wybrał jedną
  • Odpowiedz
@AntyBohater: Myślę, że zdecydowana większość. Z tego co one opowiadały tam jest bieda wiec nie dziwię się tym dziewczynom. Wyrwać się stamtąd dzięki jakiemuś bialasowi to mega szansa dla niej i dla rodziny.
  • Odpowiedz
@AntyBohater: To nie są domysły, rozmawiałam z wieloma Filipinkami i Tajlandkami. One o tym mówią otwarcie bez żadnego wstydu. Tak jest i nie oceniam.
Nie wiem jaką opinie mają polki , ja się spotkałam z opinią wśród obcokrajowców że dobrze je brać za żony bo chętnie rodzą dzieci, gotują obiady i sprzątają w domu.
  • Odpowiedz
@Paula_pi: Aha, czyli te twoje rozmowy "z wieloma filipinkami i Tajlandkam" (TAJKAMI jprd z kim ja rozmawiam () ) to są domysły, ale opinię o polkach już przemilczasz xD Czytałaś w ogóle te screenshot czy jak przystało na p0lkę bazujesz na swoim polkowych wyobrażeniasz i nie jesteś w stanie przyjąć, że świat jest nieco bardziej skomplikowany?
  • Odpowiedz
@AntyBohater: czemu mnie obrażasz? Tylko dlatego, że jestem kobietą?
Jeśli chodzi o Tajki, nie każda obywatelka Tajlandii jest Tajką.
Nie przemilczałam opinii o Polkach, napisałam Ci co słyszałam od obcokrajowców o Polkach, czego chcesz więcej?
  • Odpowiedz