Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mój teść wprowadza mnie w kompleksy...

To jest człowiek uniwersalny. Potrafi wszystko. Za PRL budował amatorskie spawarki jak nic nie było. Teraz ma firmę budowlaną.

Potrafi zbudować dom i wszystko w nim zrobić od samej budowy po wszystkie instalacje etc. Potrafi wszystko zrobić w samochodzie. Wyklepał ich niezliczone ilości.

Zepsuje się coś w domu - jest teściu, w ogrodzie - teściu, w aucie - teściu?

Ja nie jestem taki bystry.. aż mi wstyd. Dużo zrobię sam ale czesto potrzebuję pomocy. Dużo się nauczyłem przy nim przez kilka lat ale wciąż jestem kiepski przy nim.

Moja żona chyba oczekuje bym byl jak on ale ja tak nie umiem i nawet chyba nie chcę. Choć przez to czuje się mniej męski..

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5edd09ab408f73906dad8f86
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę

[........................................] 1% (2zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 1 lat działania AMW!
  • 14
Jak ktoś jest od wszystkiego to jest do niczego. Mój wujo też fachowiec. Do czasu aż nie zobaczyłem jak #!$%@?ł wiele rzeczy. Instalacja elektryczna-bylejakie kolory, różne przekroje przewodów i aluminium z miedzią połączone. Przy instalacji wodnej podczas zgrzewania uzyl zbyt wysokiej temperatury i zaslepil przepływ wodybi zdziwiony, że od 5 lat slabo leci
@AnonimoweMirkoWyznania: Masz dwa wyjścia.
-Poświęć tysiące godzin na coś co ci się nie opłaca
-Rób tylko to na co masz ochotę, a do reszty zatrudnij kogoś innego.

Skoro czujesz, że żona czegoś od ciebie oczekuje to są 3 wyjścia:
-ona tego od ciebie oczekuje
-wydaje ci się i niepotrzebnie się zamartwiasz
-żona podświadomie tego od ciebie oczekuje, ale jak się jej spytasz to powie, że nie.

Skoro tak cię to gryzie
28d80b991b: Niemożliwe żeby gość ogarniał budowę domu od podstaw do końca łącznie z instalacjami na tip top. Pracuję w nadzorze od nastu lat i ZAWSZE wychodzą fuszerki nawet u osób, które zjadły zęby na budowie. Dzieje się tak dlatego, że proces jest skomplikowany i różny w zależności od wymagań i otoczenia. Profesjonaliści popełniają błędy (my tylko upewniamy się, że one nikogo nie pozbawią życia/zdrowia) więc samouk tym bardziej. Teść po prostu
WykopowyKarp: @28d80b991b
glupoty gadasz
moj ojciec jest jak ten szef, budowal domy od podstaw, w naszym zajmuje sie wszelkimi instalacjami, gdy przerobił jeden garaz na pokoj to ogrzewanie podlogowe sam polozyl, lazienke kolejną sam zbudowal, hudraulika, wszystko, z prądem wyczynia cuda, do jednego swiatla wlaczniki zamienne z 4 miejsc, wszystko umie, samochod tez ogarnia, ogrod. I naprawi lodowke, pralke, tv, poduma pomysli, obejrzy jakis tutorial i leci.

Niestety malo jest takich
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: przede wszystkim pogadaj szczerze z żoną, jeśli czujesz, że może to być zarzewie jakiegoś konfliktu. Wytłumacz jej, jak się czujesz, spróbuj się dowiedzieć, co ona rzeczywiscie o tym myśli, bo takie opieranie się na domysłach może być zgubne.
A jeśli nie masz potrzeby, by być złotą rączką w takim stopniu jak teść, to nie masz też powodu, by czuć się z tym źle, serio.