Wpis z mikrobloga

@RubinWwa:

zrodlo prawicowe - badania naukowe ale profesor byl kiedys w kosciele wiec klamstwa

zrodlo lewicowe - SOVIET MARXIST INSTITUTE by Solomon Shekelberg oooo no nareszcie niezalezne zrodlo


Niezły fikołek Panie RubinWwa. Powiedz mi w takim razie, jak rozpoznać rzetelne badania naukowe? Widzisz, wasz problem polega na tym, że wy najpierw wyrabiacie sobie poglądy na podstawie chłopskiego rozumu i zero jedynkowej logiki, a później szukacie potwierdzenia w badaniach i najgorsze,
  • Odpowiedz
@RubinWwa: Nczas i niezależna to 90% prawackich źródeł. Z badań nie korzystają bo zwykle są po angielsku a języki obce to j----e lewactwo i marksizm kulturowy więc tfu. Chłopski rozum ponad wszystko!
  • Odpowiedz
@kezioezio: fajne #urojenialewakoidalne, w rzeczywistości jest jednak tak ze wy dostajecie statystyką policyjną albo rządową prosto w twarz, stwierdzacie ze statystyka to rasizm i nie ma znaczenia bo mozna znalezc statystyke na wszystko a na pytanie o statystyki które by zaprzeczały naszym po prostu uciekacie.
Żydowski spisek oczywiscie nie istnieje, a to że 1% mniejszość to 40% miliarderów to tylko dowod na ich ciezka prace ;)
No
  • Odpowiedz
w rzeczywistości jest jednak tak ze wy dostajecie statystyką policyjną albo rządową prosto w twarz, stwierdzacie ze statystyka to rasizm i nie ma znaczenia bo mozna znalezc statystyke na wszystko


@RubinWwa: Kto neguje statystykę? Ktoś neguje to, że czarni jako mniejszość popełniają najwięcej przestępstw? Bo mniemam, że do tej statystyki pijesz.

Żydowski spisek oczywiscie nie istnieje, a to że 1% mniejszość to 40% miliarderów to tylko dowod na ich ciezka
  • Odpowiedz
@kezioezio: Gdybyś nie negował statystyki to byś nie był szurem lewackim xDDDDD

Gdzie ja niby napisałem cos o tym ze "naukowy konsensus" to zydowski spisek?
Gdzie ja niby napisałem cos o tym ze wierze pseudobadaniom?
Inna sprawa jest ze niepoprawnie polityczne badania sa zwyczajnie cenzurowane i zakazywane i jest to powszechnie znany fakt mozesz sobie to wygooglowac i dostaniesz mnostwo wynikow. Z drugiej strony rosna neobolszewickie kierunki studiow ktore powtarzaja
  • Odpowiedz
@RubinWwa: problem z tą statystyką jest taki, że jak lewica widzi statystyki przestępstw w USA to bierze pod uwagę te wszystkie czynniki socjoekonomiczne, które do tego doprowadziły, od lat niewolnictwa i segregacji zaczynając, a jak prawak to zobaczy to jedyne co stwierdzi to to, że no widzicie państwo, murzyni są po prostu głupi, dziękuję dobranoc
  • Odpowiedz