Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@naut: @naut: to nie roborock tylko STYTJ02YM. (hasztag dla zasięgu bo ten jest dość nowy)

Jestem mega zadowolony. Nie wyobrażam sobie już życia bez Halinki. Zwykłego odkurzacza praktycznie nie używamy. Ma bardzo fajną funkcję mopowania w jodelke, co powoduje że każde miejsce przeciera zwykle 2 razy, raz w przód raz w tył (polecam obejrzeć jakiś filmik na YouTube).

Moje mieszkanie opitala na jednym ładowaniu w 45min. Wody też wystarcza i
@Esseker352: właśnie chcieliśmy kupić do mieszkania, ale okazało się, że strasznie głośne są te urządzenia, prawda? Musielibyśmy i tak siedzieć w domu, bo kot chyba by tego nie przeżył w zdrowiu psychicznym ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@naut: u mnie to pierwsza wersja. Kupiony dawno temu, jako pomoc przy odkurzaniu ze wzgledu na 3 koty w domu. Jeździ sobie 3 razy w tygodniu i tylko po parterze, i to też nie całym, ale złego słowa powiedzieć nie mogę.
@Esseker352 bateria daje radę by na raz posprzątał całe mieszkanie ? Co z drzwiami do łazienki, wc które otwierają się do wewnątrz- zostawiasz je otwarte/uchylone żeby wjechał i przejechał do kolejnych pomieszczen?