Wpis z mikrobloga

@Jotu: właśnie zrezygnowałem z powodu posiadania kota i głośności urządzenia. Możesz podpowiedzieć jak to wygląda? Byłem pewien, że kot zwariuje sam w domu przy takich dźwiękach. Jakie modele możesz polecić?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@do_ob: polecić mogę tylko tego co mam, ale nowsze według internetu jeszcze lepsze. :D
Mój ogólnie jak jeździ to na maksymalnej mocy, przez co mi i różowej wydaje się głośniejszy od naszego centralnego, ale jednak koty w ogóle się go nie boją.
Za to od centralnego uciekają na sam widok.
  • Odpowiedz
@Esseker352 dobra, na mówiłeś mnie. Warto wziąć akurat ten twój model czy wzialbys inny teraz ? Kupowałeś z polskiej dystrybucji czy aliexpress/inny chiński sklep?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@lesniok: ja kupiłem z polskiej dystrybucji w morele za 1450 na promocji. Na Ali można znaleźć w promocjach za ok 1100-1200. Kwestia czy zależy Ci na gwarancji.

Dla siebie Brałbym ten sam, ale to zależy od różnych rzeczy, m.in powierzchni mieszkania. Jeśli byłoby dużo więcej sprzątania to pewnie roborock s5 max byłby lepszy. Jeśli mieszkanie ma powiedzmy 60-70m2 to ten mój powinien zrobić na jednym ładowaniu. Ważne żeby brać wersję global
  • Odpowiedz