Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#niebieskiepaski #rozowepaski #wlosy #farbowanie

inb4 - wiem, że to niektórym się może wydać gejowe, ale czasami trzeba trochę zaszaleć bo raz się żyje ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ostatnio wpadłem na szalony pomysł przefarbowania sobie włosów (niebieski here) - prze całą kwarantanne włosy trochę sobie mimowolnie zapuściłem, ale niedługo wybieram się do barbera, żeby mi je ogarnął. Domyślnie posiadam włosy koloru "sraczkowate" (taki niby ciemny brąz, czasami jasny - zależy jak słońce pada) i chciałbym je przefarbować na kolor platynowy... i tu pojawia się pytanie: czy taki skok "na raz" da radę?

Ostatecznie nie pogniewałbym się aż tak bardzo, gdyby kolor wpadał w jakieś odcienie żółtego, ale tez bez przesady. Jako, że różowe to ekspertki w farbowaniu, to pytanie kieruję głównie do nich, ale jeżeli niebiescy się znają to niech się również wypowiedzą ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5edbb503812485f6842b9c7f
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Wesprzyj projekt

[=====================================...] 94% (220zł/235zł)
  • 9
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Ja użyam rozjasniacza z joanny i sprawdza sie u mnie okej, z prawie czarnych włosów schodzę praktycznie do platyny w dwoch rozjasnianiach. Na to mozesz uzyc srebrnej plukanki albo nałozyc chłodny blond toner żeby porządnie ochlodzic odcien, do kupienia w wiekszosci sklepow fryzjerskich
  • Odpowiedz