Wpis z mikrobloga

TL;DR


Mirki wydaje mi się że takie pozytywne akcje wymaganą większej uwagi, ale dobra od początku.
Ponad 7 lat temu kupiłem klawiaturę Logitech g710+. Klawiatura przez te wszystkie lata służyła mi bardzo dobrze, ale wiadomo jak to z biegiem czasu, klawisze się poprzecierały, bądź przez moje użytkowanie nawet kilka zakończyło swój żywot. Z racji tego ze za lewy CTRL służy mi prawy ALT, postanowiłem zakupić zapasowe klawisze. Same klawisze na oficjalnej stronie kosztują ~120 zł, jeden powie dużo drugi mało, ale koszt dostawy to było ponad 60 zł, więc postanowiłem napisać do supportu czy może dla stałych klientów (to już moja 2 klawiatura ( ͡° ͜ʖ ͡°)) jest jakiś kupon rabatowy na darmową dostawę. Jakie było moje zdziwienie jak otrzymałem odpowiedź, że wprawdzie kuponów nie mają, ale mogą mi wysłać klawisze całkowicie za darmo. Teraz po kilku tygodniach oczekiwania przyszły i działają rewelacyjnie.
Pewnie Pan Abhaas nigdy się nie dowie że jakiś Mirek z Polski jest mu wdzięczny za nowe klawisze, ale za takie akcje w dobie covid powinien być medal ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Link do znaleziska: https://www.wykop.pl/link/5539479/przygoda-z-logitech-po-gwarancji/
#logitech #pcmasterrace #klawiatura #klawiaturamechaniczna #jeszczedobre
isInteger - TL;DR
SPOILER

Mirki wydaje mi się że takie pozytywne akcje wymaganą w...

źródło: comment_1591439576H0IavPL6uEihRmS2oQUznF.jpg

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 53
@isInteger: mam lepsaa akcje z supportem logitecha ;) w zeszlym roku kupilem G502 Proteus Spectrum. Po ok trzech tygodniach zszedl oplot z kabla tak ze kabel bsie wygial o 180 stopni. Chcialem zwrocic towar w sklepie i kupic nowa myszke, ale minal czas zwrotu wiec jedynie mogli wyslac na serwis. Nie oddalem jej i napisalem do supportu opisujac cala sytuacje. Poprosili o dowod zakupu i adres. Po kilku dniach dostalem
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@isInteger: szacun dla Logitecha. Miałem podobną akcję ale z firmą Genesis i ich klawiaturą.
Strasznie mi się spodobała i pisało mi się świetnie ale niestety wkurzało niemiłosiernie, że niektóre klawisze źle naciśnięte odpadały... Myślałem, że trzeba będzie nową kupić, ale ot tak napisałem do nich, czy można ewentualnie kupić parę klawiszy do tego modelu, bo mimo wszystko bardzo wygodnie mi się używało, a tu wysłali za darmo.
  • Odpowiedz
@isInteger: Przerobiłem w życiu trochę sprzętu i uważam że mają pancerne produkty. Nic nie chce się zepsuć ale jeżeli kiedyś wysiądzie to i tak wiem że kupię Logitecha ( ͡° ͜ʖ ͡°) Myszka M100, klawiatura k120 i głośniki Z4.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 168
@isInteger: Ja kupiłem jakieś ponad 15 lat temu, odtwarzacz MP3, pamiętam, że nazywał się FOXDA. Kosztował mnie 800 zł, ale miał zawrotne 256MB i dało się na nim pomieścić dużo muzyki. Wbudowane radio, ładny wyświetlacz, dźwięk bardzo dobrej jakości. Dokładnie 3 dni po gwarancji, kiedy chciałem posłuchać muzyki, wyświetlił się komunikat "memory error" i nic nie chciało działać. Napisałem więc do producenta maila, że bardzo cenię ich produkt i że
olito - @isInteger: Ja kupiłem jakieś ponad 15 lat temu, odtwarzacz MP3, pamiętam, że...

źródło: comment_1591455817HPdYVN0UsQpi4cNt78wMLG.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@isInteger Też mam dobre wspomnienia z ich supportem, kiedyś zginął mi gdzieś adapter do bezprzewodowego pada, a po wejściu w sklepie w link do kupienia nowego adaptera wyświetlało się 404. Napisałem do supportu z pytaniem, jak mógłbym kupić ten dzyndzel skoro strona nie działa, a oni spytali mnie od razu o adres i następnego dnia miałem adapter pod drzwiami za darmo. Logitech robi to dobrze.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@isInteger: Przerobiłem trochę sprzętu w życiu, ale już od wielu lat pracuję na Logitechach i jestem mega zadowolony. Szkoda tylko, że już nie produkują klawiatur programowalnych.

Kto z was miał/ma mysz z tej serii?


@WH40K: mam jeszcze takich 10 na chacie :D sprzedawane były razem z Windowsami.
  • Odpowiedz
  • 0
@isInteger za pierwszym razem dostałem myszkę, za drugim razem -5% rabatu. Odkąd obsługują ich indie, podarowałem sobie logitecha.
  • Odpowiedz