Wpis z mikrobloga

@andrzej-roman: Dokładnie, słyszałem z dalszego otoczenia o byłym ORMOwcu, który chodzi co tydzień do kościoła i teraz głosuje ma PiS. PZPRowskie dziadki chętnie popierają PiS, bo to jest kontynuacja ich polityki i rozdawnictwa.
@ignore48: Sam bełkoczesz i powtarzasz to co usłyszysz w TVP. Zainteresowałbyś się poprzednimi fuchami członków PiS, a także widziałbyś jacy ludzie ich w dużej części popierają to byś wiedział że ci wspominający tamte czasy z łezką w oku dzisiaj są zwolennikami PiS. W końcu skoro taki Kryże czy Piotrowicz tak płynnie przeszli na partię Kaczyńskiego to wyborca tym bardziej płynnie mógł przejść, zwłaszcza gdy hasła PiS to hasełka głoszone przez starych
@andrzej-roman:

Twój komentarz to typowe cygańskie wersety wyssane z brudnego palca.

Mniejsza o to skąd ci rzekomo podpisujący się pod kandudaturą się wywodzą, nie popieram Pisu, więc jest mi to obojętne. Tylko zbiera mi się na wymioty jak widzę co wyprawiają takie Rafałki i ich funkcjonariusze politycznych - kaleczniacy jak ty i Op, którzy w weekend zajmują się propagandą i do tego nie umieją sklecić zrozumiale zdania w języku polskim, powtarzając