Wpis z mikrobloga

@Qba1996: ja uważam, że jedynym nieobraźliwym określeniem wobec mnie jest "Najpiękniejszy cesarz wszechświata" i wszystkie inne określenia są rasistowskie, nazistowskie i ksenofobiczne. I co teraz? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@marv0oo: no i muszą Ci tak mówić. No chyba, że jesteś rasy białej, a więc urodzonym rasistą, uprzywilejowanym i opresjonującym.
  • Odpowiedz
@Qba1996: jak tylko przestaniesz mowic murzyn to zacznie jej przeszkadzac cos innego, to jest taka karuzela #!$%@? ktora ma polegac na urobieniu osoby, podobnie jak psycholoszki i zolnierki albo nie black ppl tylko ppl of color i nie osoba homo tylko atack helikopter itp itc. My mowimy na murzynow murzyn i dla nas nie ma to obrazliwego wydzwieku a to ze jakas osoba ubzdura sobie ze jest inaczej to ma jakas
  • Odpowiedz
@Qba1996: afroamerykanin jest o tyle #!$%@? że to w zasadzie obraza dla dziecka kolesia z RŚA i babeczki niemki :D albo jamajczyka który #!$%@? ma do afryki, albo dziecka aborygena z białą australijką albo polki z iworyjczykiem. #!$%@?, to są afroamerykanie? razemki z "trve" afroamerykanami chcą zrobić jakiś przywilej dla tego słowa? wymóg używania? żenada, totalna żenada, powoli staje się nudne lizanie po dupach potomków afrykańczyków osiadłych w USA

a słowo
  • Odpowiedz
@Qba1996: ja uważam że nazywanie mnie inaczej niż pan wszechświata jest obraźliwe, na dodatek ja czuję się panem wszechświata i identyfikuje się w ten sposób. więc lewacy mają tak mnie nazywać
  • Odpowiedz
@Qba1996: murzyn murzyn murzyn murzyn murzyn murzyn murzyn murzyn murzyn murzyn murzyn murzyn murzyn murzyn murzyn murzyn murzyn murzyn murzyn murzyn murzyn murzyn murzyn murzyn murzyn murzyn murzyn murzyn murzyn murzyn murzyn murzyn murzyn murzyn murzyn murzyn murzyn murzyn murzyn murzyn murzyn murzyn murzyn murzyn murzyn murzyn murzyn murzyn murzyn murzyn murzyn murzyn murzyn murzyn murzyn murzyn murzyn murzyn murzyn murzyn murzyn murzyn murzyn murzyn murzyn murzyn murzyn murzyn murzyn murzyn
  • Odpowiedz
@KubanskiEseista: dokladnie, w naszej kulturze slowo murzyn nie ma jakiegokolwiek negatywnego nacechowania i tez nie wyobrazam sobie zakazywania mi czy komukolwiek korzystania z niego. w jezyku polskim mamy słowo "czarnuch" które uważam za obraźliwe i nieodpowiednie i jestem za piętnowaniem używania go w stosunku do murzynów.
  • Odpowiedz