Wpis z mikrobloga

>wejdź na wypok.pl

>ratownik ratuje psa, wciąga go na helikopter

>no w końcu coś nie o murzynach, wchodzę

>no fajnie fajnie, ciekawe co to za rasa taka mądra

>wejdź w komentarze

>jakiś p0lak chwali się że to biali wymyślili helikopter


to jest tak abstrakcyjne xDDD

#neuropa #bekazprawakow #bekazwykopkow
N.....s - > >wejdź na wypok.pl
 >ratownik ratuje psa, wciąga go na helikopter
 >no w ...

źródło: comment_1591353202oHhtPdNg5k5KmCljrZ7Mhx.jpg

Pobierz
  • 54
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Eoon: Dobre porównanie, a Ty jesteś albo ignorantem, albo mało wiesz o tym jak ludzie żyją w skrajnie liberalnych rejonach na świecie. Ponadto, każdy z nas ma jakąś cechę przez którą na swój sposób doświadcza dyskryminacji. Żadna dyskryminacja nie jest lepsiejsza od drugiej. Gdyby ich nie kategoryzować i każdego człowieka po prostu traktować jak człowieka, to już by mało kto zauważał czyjąś orientację albo kolor skóry.
  • Odpowiedz
@Eoon: nie wszędzie jest jak u Ciebie, u mojej koleżanki w Niemczech w miasteczku w centrum kraju najbardziej dyskryminowani są Polacy, nawet przez czarnoskóre osoby i jej czarnoskory narzeczony, ojciec jej dziecka powiedział nawet, że on nie rozumie o co te postulaty i że to jakiś wymysł i spisek i bardzo się wozi. To jest nierealne żeby w takim razie w jakimkolwiek rejonie na świecie nie było totalnie równo, nawet
  • Odpowiedz
@Eoon: jpd.... jak ktos ma jaja i c---a.... to co mam go nazywac pomidor? A dla wiekszosci jak sie do nich zwrocisz chlopie to juz jest dyskryminacja... co na to weganie? Nazywaja kielbasami albo smalcem produkty roślinne...
No to ja jestem k---a czarny i uwazaj co odp.
  • Odpowiedz
@bigota: to jest najlepsze, co chwilę tacy geniusze piszą "wszystko dzięki cywilizacji białego człowieka!". No niewątpliwie w świecie, w którym żyjemy większość rzeczy jest dziełem białego człowieka. Tyle, że Polacy to akurat mieli niezbyt wielki wkład w tę cywilizację. A wykopki wkładu nie mają żadnego (chyba, że ujemny). Jak mówi znane chińskie przysłowie "Przykleiło się g---o do okrętu i mówi: płyniemy!"
  • Odpowiedz
@NashBridges: ale co się dziwicie, że Polacy przypisują sobie wynalazki innych białych? Zaczyna się jakieś p---------e, że Polacy mają ten cały white privilege, to chociaż dajcie nam się pocieszyć tym helikopterem XD
  • Odpowiedz
@crv0: heh no
jeezu, ten wymysł white privilege jest tak żenujący, rakowy, niech ci co go używają nie korzystają z rzeczy stworzonych przez białasów, konsekwencja pls xD
przywileje kilku % wpływowych białasów przypięte do całej reszty, która jedyny przywilej w życiu jaki ma to internet.
  • Odpowiedz
@Never_let_me_go: czas na polską akcję, że ogromna większość pochodzi od chłopów pańszczyźnianych, którzy dopiero w gdzieś poł. XIX w. zostali wywłaszczeni. Ze szlachciców zrobimy tych uprzywilejowanych, a Polacy-biedacy wyjdą na zero XDD
  • Odpowiedz