Wpis z mikrobloga

  • 1
@Blinddy no właśnie jest multum video gdzie ludzie dostali za darmo od policji.
Widziałeś np jak ludzie stoją sobie na ganku swojego domu? A policja sobie zaczyna do nich strzelać dla zabawy?
Albo gdy dla zabawy strzelają sobie w osoby które nic nie robia I sobie tylko stoją?
Alvo gdy ktoś powie fuck you? Widziałeś to? Policjant sobie strzela tak o i żadnych konsekwencji.
Ślepy jesteś czy zapatrzony w nienawiść do czarnych? Tam wszyscy ludzie są przesladowninprzez policję. Każda rasa.
Widziałeś zdjęcie dziewczyny która szła po zakupy do sklepu? Kula gumowa prosto w głowę. Cała zalana
  • Odpowiedz
@yeron: dlaczego mam wrażenie, że policji wcale nie zależy na uspokojeniu sytuacji tylko do eskalacji sytuacji? chcą aby tłum strzelał do nich? chcą więcej inwigilacji? o co tu chodzi?
  • Odpowiedz
@sprawa Ale ja stary nic nie pisałem o czarnych.. wtf dude, serio? :P, szczególnie że na tych nagraniach jest ich być może 50% w stosunku do innych grup. To chyba jednak Ty widzisz wszędzie nienawiść.

Takie protesty pokazują jak niektórzy zdecydowanie nie powinni pracować w policji. Rzeczywiście zgodzę się - wśród tych nagrań są takie które mogłyby postawić przed niejednym wyrok, ale jednak to protestujący proszą się o takie zachowanie. Jeśli
  • Odpowiedz