Wpis z mikrobloga

LSD to król narkotyków jak lew jest król dżungli.

Mój pierwszy raz i oceniam na 12/10. Obraz Beksińskiego towarzyszy mi w życiu już od chyba 4 lat, ale dziś się w niego bitą godzinę wpatrywałem. Zupełnie inny odbiór niż normalnie.

[ #narkotykizawszespoko | #lsd ]
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@UberKatze: sam czy miałeś towarzystwo? Chce się jeść, odczuwać smaki zarcia czy tylko rozkminy w głowie? Czy ktoś kto umie się ogarnąć po thc/extasy ogarnie siebie i np nie bedzie płalał 4 godziny bo złapie doła, albo nie odwali jakiejś lipy? Wiem że jest neurogrove i trip raporty, ale dodatkowa opinia może być również cenna ;)
  • Odpowiedz
@rzub3r:
"@UberKatze: sam czy miałeś towarzystwo? Chce się jeść, odczuwać smaki zarcia czy tylko rozkminy w głowie? Czy ktoś kto umie się ogarnąć po thc/extasy ogarnie siebie i np nie bedzie płalał 4 godziny bo złapie doła, albo nie odwali jakiejś lipy? Wiem że jest neurogrove i trip raporty, ale dodatkowa opinia może być również cenna ;)"

Jak już pisałem - zignorowałem wszystkie dobre rady dla początkujących.

Byłem sam. Jestem umówiony na wszczykiwanie z koleżanką, ale to jeszcze nieokreślony termin. Jednak zawsze chciałem spróbować i ciekawość wzięła górę - po skończonej pracy po prostu
  • Odpowiedz