Wpis z mikrobloga

LADIES AND GENTLEMAN!

Kolejka numer cztery naszej #wykopdartsleague dobiegła końca, a więc czas na małe podsumowanie, wyniki i ogłoszenie kolejnych kolejek!

Od razu polecam, gdy najdzie Was ciekawość, zerkać na naszą OFFICIALSITE ligi, gdzie na bieżąco po każdym waszym zakończonym spotkaniu aktualizuję tabelę i wynik.

Kolejki numer 3 i 4 odbyły się bez żadnych problemów, jak już widzicie w wyznaczonym terminie, ba, większość meczy była już rozegrana do wtorku! Cieszę się, że macie głód gry i rywalizacji z innymi Wykopowiczami w naszej lidze darta. A rywalizacja jest naprawdę zacięta i ciekawa. LuksWGS jak do tej pory nokautuje i kończy mecze bez straty lega, za co należą mu się gratulacje. Dzięki dwóm zwycięstwom na drugie miejsce wyszedł therealhajto. A za nimi utworzyła się grupa reszty zawodników, z której wszyscy mają 3 punkty! Trzy remisy w tych kolejkach zdecydowały o zagęszczeniu się tabeli i każdy może wyjść w następnych kolejkach na strefę medalową.

Już nie mogę doczekać się kolejnych meczy. ( ͡° ͜ʖ ͡°) A terminarz na dwie kolejki prezentuje się tak:

5 kolejka
camefor – butterfly
Kubul – rubert6
therealhajto – Luks
WGS
noshieeeeeeet – BlackWatcher

6 kolejka
Kubul – camefor
Luks_WGS – butterfly
rubert6 – noshieeeeeeet
BlackWatcher – therealhajto

Dajmy na zagranie tydzień czasu, a więc do 11 czerwca. Jak uda się wcześniej - kolejne kolejki również ogłoszę wcześniej. Powodzenia!

PS. strona z ligą się zacina, więc zmiany w miejscach w tabeli wprowadzę jutro jak się odetnie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


#dart #darts
Pobierz
źródło: comment_1591303098qveAGaXCp5oqeNbKVDUuOE.jpg
  • 8
@noshieeeeeeet: no tak, umówiłam się na ndz, po czym w ogóle przez 2 dni zero odzewu od Ciebie czy tak czy nie, więc więc rozegrałam z kimś innym mecz by nie tracić czasu. A rozegraliśmy normalny mecz, a miał być do 3:2, więc zrozumiałam, że to mecz. Więc w takim razie powtarzamy?