Wpis z mikrobloga

#revolut #gielda #patterndaytrader #naruszenieregulaminu #pytaniedoeksperta

Witajcie,
Niechcący złamałam regulamin przy sprzedaży akcji na giełdzie przez Revolut. Odruchowo w komunikacie który się pojawił wcisnęłam "kontynuuj, mimo to" (zdjęcie komunikatu przesyłam poniżej). Piszą że przez to zablokują konto na 90 dni. Czy ktoś z was miał taką sytuację? Czy faktycznie zablokowali konto? Moje konto na razie działa.. (minęły 2h od transakcji..)
mimi122 - #revolut #giełda #patterndaytrader #naruszenieregulaminu #pytaniedoeksperta...

źródło: comment_1591302121ID72RQikcUXgbCbzCEh94m.jpg

Pobierz
  • 31
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@takupatamta: o tak zwany pattern day trading, max 3 transakcje jednodniowe na 5 dni roboczych, czyli tak jak napisałeś - kupno i sprzedaż jednej spółki tego samego dnia
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mimi122 i: jak nie będzie bana to trochę się rozczaruje xD bo przepadła mi fajna kasa przez ten limit, nie chciałem ryzykować
@mimi122: niezły z Ciebie agent, pytałeś ostatnio na tagu, ludzie doradzali żebyś założył anormalnego brokera, a Ty dalej jednodniowy trading na revolucie uskuteczniasz. Niektórzy to chyba lubią przepierdzielac kase
@Volan te 3 transakcje tyczą się bezpośrednio tylko jednej spółki dajmy na to sprzedaż kupno sprzedaż przez 5 dni , czy ogółem wszyskich ruchów na wszystkich spółkach ?
@Volan dzięki za info, swoją drogą to się jakoś wyświetla w revolut może ? Pytam bo nie korzystam jakoś specjalnie z ich giełdy mimo że mam aktywowaną i jakieś małe ruchy tam robiłem