Wpis z mikrobloga

@hedgecock: Mogę polecić ze swojej strony 5700XT w wersji Nitro + od Sapphire, przerewelacyjna karta (świetna konstrukcja, chłodzenie) ( ͡° ͜ʖ ͡°) A jeśli się nie mylę, to chyba jest ta karta porównywalna z 2070 super
@hedgecock: czekać na 3070 rtx jak się nie pali i masz na czym grać aktualnie. skok wydajności RT będzie olbrzymi, rtx 3060 ma mieć wydajność RT jak aktualnie 2080ti). jak nowe gry to wykorzystaja w pełni nową gen to sobie nie pograsz z rt w nie na rtx 2070 pewnie

ale ogólnie bym brał 2070 względem 5700xt jakbym się nie liczył z stosunkiem cena/wydajność
@Qrwencjusz: 5700xt jest parę procent wolniejsza w grach bez obsługi dlss. pomijalne różnice. w grach z dlss już potrafi być z 20-40% wolniejsza od 2070s ale tych gier jest bardzo mało aktualnie, dosłownie chyba z 4-6
@Qrwencjusz: Na święta składałem kompa dla siostry i kupiłem 5700 xt red devil, też się bardzo dobrze sprawuje. Taki protip - zastanów się nad undervoltingiem, są tutoriale na yt chyba nawet z Twoim modelem. Drobne podniesienie wydajności, mniejsze zużycie mocy, a przez to ciszej i chłodniej.