Wpis z mikrobloga

@ubermm
@uwielbiamnalesniki
@CheapiesLover
Bez koperty się nie obejdzie...rozumisz Pan...terminy, w krzyżu mnie łupie, żona krzyczy....( ͡º ͜ʖ͡º)
Totalnie nie wiem, ale jeśli mają tendencję jak inne perfumerię do magazynowania zazwyczaj perfum z rocznika ubiegłego (w przypadku mainstreamu), to szansa jest bardzo duża :)
Ja na Twoim miejscu chciałbym dostać z rocznika 2020, bo przecież już powinien być :D
@ubermm: z notino raczej się nie dowiesz, sam kiedyś do nich pisałem, mają zbyt dużo stuffu na magazynach, żeby sprawdzali batch code. W perfumesco i euforii sprawdzili i dostałem batch
@dradziak: całkiem sensowne podejście :P poczekam kilka godzin i się okaze. W sumie mógłbym się też do nich wybrać na Prosta i zobaczyć. Pewnie mają stacjonarnie dostępny ;)
@ubermm
Nic w tym dziwnego, bo La Nuit nigdy nie był mocarzem i nie można się spodziewać niewiadomo czego, ale u mnie 7h wytrzymuje spokojnie.
Tylko z zastrzeżeniem, że ja aplikuję na włosy perfumy
@arecki01: 'Batch Code, czyli numer partii ułatwia jednoznaczne zidentyfikowanie konkretnej partii danego produktu np. podczas rozpatrywania reklamacji i służy tylko i wyłącznie producentowi w celu prześledzenia procesu, w którym dana partia produktu została wytworzona. Bardzo mi przykro, ale nie możemy Batch codów wysyłać. Perfumy to produkty z długą datą ważności (czyli takie, których ważność przed otwarciem wynosi 36 i więcej miesięcy). Na ich opakowaniach znajdują się piktogramy, zazwyczaj w postaci otwartego