Wpis z mikrobloga

Czasami chciałabym napisać do tych wszystkich, którzy tu piszą, że chcieliby się jutro nie obudzić i ich życie nie ma sensu.
I wtedy przypominam sobie, że przecież dziewczyna nie może być koleżanką i na pewno p0lka ze mnie.
Trzymajcie się nocna!
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@Lililijka: napisalas to zeby poczuc sie lepiej bo zal ci przegrywow z depresja normiczko, napisalas to zeby nie miec poczucia winy ze inni cierpia a ty nie I zrobilas to dla siebie a nie innych, gdybys chciala pomoc innym to bys to zrobila a nie pisala oswiadczenia

Czego oczekiwalas, ze ktos napisze "ale z ciebie dobra rozowa" xD czy co

Jestes atencjuszka jak 100% rozowych
  • Odpowiedz
@Lililijka Jejku, to był mój największy błąd w początkach mojego bytowania na tym portalu! Nie znałam wtedy tutejszych branżowych określeń, jak "przegryw". Ktoś na mirko napisał bardzo smutny post, więc chciałam człowiekowi powiedzieć dobre słowo, pocieszyć, tym bardziej, że znałam kogoś, kto wyszedł z podobnej do opisywanej przez niego sytuacji. Zjechał mnie od góry do dołu. Teraz już wiem, że ci ludzie, co się tu użalają, nie oczekują żadnej pomocy, tylko
  • Odpowiedz
Czasami chciałabym napisać do tych wszystkich, którzy tu piszą, że chcieliby się jutro nie obudzić i ich życie nie ma sensu.

I wtedy przypominam sobie, że przecież dziewczyna nie może być koleżanką i na pewno p0lka ze mnie.

Trzymajcie się nocna!


@Lililijka: Nawet gdyby nie ten stereotyp, to i tak byś c---a napisała XDD a ten post wygrzebałaś brudnymi paznokciami z p---y tylko po to, żeby kogoś w-----ć (o ile
  • Odpowiedz
Teraz już wiem, że ci ludzie, co się tu użalają, nie oczekują żadnej pomocy, tylko potwierdzenia, że tak, mają najgorzej na świecie, a na próbę wyciągnięcia ich z dołka zareagują agresją. To atencjusze są.


@ryba_twojej_mieczty: a jaką pomocą jest dostanie wiadomości na pw od randoma? XD
  • Odpowiedz
@dymitrop Na przykład taką, że skoro ktoś przechodził tę samą chorobę, co ty, to może się podzielić historią swojego leczenia. Jeżeli ktoś miał ten sam problem prawny, to może powiedzieć jak go rozwiązał. Jeżeli miał ten sam kłopot wychowawczy, to może dostać radę. Jeżeli miał i udało mu się przezwyciężyć impas, to może mieć cenne i wartościowe wskazówki. W końcu sam fakt powiedzenia: "jestem tu, nie mogę fizycznie pomóc, ale ty
  • Odpowiedz
@ryba_twojej_mieczty: przypisujesz tym ludziom dokładnie taką samą łatkę, jaką przypisują niektóre s---------y różowym proszącym o pomoc, bo przecież na pewno są tylko atencjuszkami

Dodatkowo robisz to na podstawie JEDNEGO wydarzenia z TWOJEGO życia i wcale Cie nie obchodzi, że mogłaś trafić na wyjątek
  • Odpowiedz