Wpis z mikrobloga

#pracbaza #januszebiznesu #przegryw #kurier #gorzkiezale #smutnazaba
Niech to #!$%@?,poddaje się z szukaniem roboty,chciałem sobie popracować na wakacje jako kurier ale mam dość tych wszystkich Januszy którzy tam się rządzą.Przyjechalem na tzw "dzień próbny" 18km do typa do roboty przeszedłem 10 km w ciągu dnia roznosząc paczki,a Janusz o 21 dzwoni mi że ma kogoś innego no i mam nie przychodzić do roboty bo ma kogoś znajomego.(°°
Wychodzi na to że zmarnowałem 8h swojego życia pomagając innemu kurierowi skończyć pracę wcześniej i nie dostając za to żadnych pieniędzy i bezpowrotnie straciłem kilka litrów benzyny.
Oby ten #!$%@? zdechł.
I jeżeli sobie pomyśli cię że jestem głupi bo dałem się w to wkręcić,to tak macie rację.
To prawda,jestem głupi, że dałem się namówić na jakiś #!$%@? dzień próbny.
Jedna z wielu bolesnych lekcji życia...
Na dowód załączam screena z krokomierza w telefonie.( ・ั・ั)
źródło: comment_1591225404BBiJ0l7pGXNXJI8td55FVT.jpg
  • 11
@tempy123 No,az mnie kręgosłup #!$%@? od noszenia tego gówna,bo kurier z którym jeździłem wziął sobie wózek a ja popylałem nosząc to wszystko.Szczerze to sam nie wierzę w to jak bardzo dałem się wyruchać.
@DildoShwaggins Nic mu nie zrobią,nie znam jego nazwiska,w sumie mało co o tym gościu wiem.Kiedys trafi może na kogoś zaciekłego i mu ktos karę dowali.Ja już #!$%@?ę nie szukam żadnej roboty bo każdy chce żebym na dzień próbny przyszedł i za darmo robił i potem jeszcze podziękował za to,że za darmo pracowałem.Widac prawo pracy nie jest respektowane przez nikogo.Mam nadzieję że temu #!$%@? PIS zabierze trochę kasy.
Wczoraj właśnie miałem "przyjemność" doświadczyć
@tempy123 Żeby zgłosić do pip muszę mieć jego pełne dane.I tak mysle,że pip nic z tym by nie zrobił bo każdy "Janusz biznesu" tak robi.Nikt nie respektuje prawa pracy.Dzisiaj dzwoniłem do kolejnych Januszy i każdy mówi że bez dnia próbnego nic nie podziałamy,jeszcze jeden z drugim mi mówi że pokolenie milenialsów takich jak ja nie ma pokory,że mam gnić na bezrobociu.
Niech sami gniją prędzej czy później ktoś za to się weźmie,chociaż
@tempy123 Zgłosiłem leszcza do spedycji kurierskiej dowalili mu karę,i teraz mnie błagał żebym nie zgłaszał do pip i że mi zapłaci.Nie spodziewałem się,że ktoś ruszy tą sprawę.
@DildoShwaggins
Skończyło się na tym,że zgłosiłem typa nie do pip tylko napisałem maila do sortowni z której zabiera paczki,że ten i ten łamie prawo pracy,ci mu wyłożyli karę za łamanie standardów firmy oraz utratę wizerunku i jeszcze zmusili go do kontaktu ze mną,żeby mi wypłacił wynagrodzenie za przepracowany dzień.
Nareszcie trafiła kosa na kamień,ale i tak ten śmieć będzie praktykował takie dni próbne,bo wiele w tym racji,że mało kto zgłasza taki proceder.
@DildoShwaggins To była lekcja życia dla mnie i zarazem nauczka,że nigdy nie dać się za przeproszeniem "dać ruchać" i pracować bez umowy.Ale jak tak patrzę to wielu jest takich co gdy usłyszą,że na dzień próbny się nie zgadzam to nie podejmują współpracy.Cuż nie ma tego złego,wczoraj po powrocie do domu wyjąłem książkę o programowaniu i zaczynam stawiać pierwsze kroki w pythonie z nadzieją że kiedyś opanuje ten język oraz inne HTML CSS