Wpis z mikrobloga

Drukarka 3D się sprawdziła. Wydrukował coś na kształt tandetnych, oczojebnych doniczek XD A teraz kwestia ceny, bo jak wiadomo, drukarka 3D jest droga, ale później wszystko macie za darmo, tylko koszt materiału c'nie? Dokładnie tak samo jak z samochodem na prąd, jeździcie za darmo ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie żebym nie ufał kieleckiemu ulancowi, ale policzmy:
Może zrobić 5-6 pudełek 11,5/11,5 cm z kilograma filamentu. Najtańszy filament kosztuje 45 złotych. Domyślam się, że za kilogram, przynajmniej ja znalazłem takie ceny. 45 na 6 = 7,50 PLN za jedno pudełeczko z drukarki 3D.
...
..
.
A to jest doniczka produkcyjna na sadzonki, 40 groszy za sztukę XDD I miałby ich tyle, że mógłby sobie zrobić kurnia przegrody we wszystkich szufladach, skoro tak bardzo ich potrzebuje.
#mocnyvlog #bebzunlogic
PatoPaczacz - Drukarka 3D się sprawdziła. Wydrukował coś na kształt tandetnych, oczoj...

źródło: comment_15912103955sCDlf08xenWpWEbGxTAF6.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • 8
@Chilli_Heatwave O skisłem srogo, 3 kłamstwa w pierwszym zdaniu:
-Wymyślił. Kwadratowy pojemnik, no kurnia rewolucja, nigdy takiego nie widziałem, niech go opatentuje.
-Zaprojektował. Zmienił rozmiary i gotowego, pobranego projektu.
-Wykonał. Ustawił gęstość druku i wcisnął "print" XD
  • Odpowiedz
@PatoPaczacz samo 'uczę się' jest kłamstwem wielkim jak stodoła, oglądałem jego poradnik jak przygotować druk 3d to masakra, Marcinek niby przez 2 miesiące drukuje 24/7 a potrafi tylko zmieniać wysokość warstwy, wypełnienie i 'eksperymentował' z prędkością druku żeby poprawić jakość przez co drukuje jedno pudełko z 20h i wykorzystuje możliwości swojej drukarki w jakichś 20% xD ciekawe kiedy rycerze podrzucą mu gotowe profile do slicera i modele 3d usprawnień do drukarki
  • Odpowiedz
@Chilli_Heatwave: I to jest znamienne dla tego matoła. Przerost formy nad treścią, a sama treść wyjątkowo wymyślna. Projektuje, wykonuje, poznaje WŁASNOŚCI MATERIAŁOWE. A człowieka rozwija drukowanie przegródek.... IKD DE #!$%@? :)
  • Odpowiedz