Wpis z mikrobloga

@Micros: Bo dajesz za ile konkretnie chcesz i za tyle sprzedajesz XD Nic nie sprzedawaliscie na rynku?
Przeciez tak sie tez manipuluje cena skrzynek/itemow ze sie duzo po jakiejs cenie wystawia.
@cr_7 nie czaje, a mam sporo operacji na rynku. Zawsze bylem przekonany, ze jak wystawie sell za 3 pln, a jest 100 zlecen kupna po 10 pln to z automatu mam 10 pln

Druga sprawa, przyklad. 2 kupujacych.
Jeden chce kupic 100szt. Po 5 pln,
drugi 100 po 7pln.

Ktos wystawia 150 szt po 5 pln. W takim razie jak bedzie wygladal rynek, kto to kupi ? XD bedzie na rynku do
@Micros: ? XD tobie chodzi chyba o zakup i schodzenie ofert, nie o sprzedaz.
Jak wystawisz za 3 to czemu masz dostać 10 nawet jesli za tyle jest,dostajesz tyle za ile chcesz sprzedać.
A tu mamy cene niższa a nie wyższa jak dałeś w przykładzie,ktoś pewnie dla beki dał oferte 0.03 lata temu i teraz miał niespodzianke.
Tu masz dragon lore za 0.10 XD Wiec chyba to nie działa wedlug twojego.
cr_7 - @Micros: ? XD tobie chodzi chyba o zakup i schodzenie ofert, nie o sprzedaz.
...

źródło: comment_1591225166KkZo2Nnp6p03nlsYf7Xw7H.jpg

Pobierz
@cr_7
@KEPUCZIKCZU tylko zawsze dla kazdego przedmiotu sa oferty kupna. Byl tu kiedys wykopek co tez wystawial cos za kilka stowek a rynek sprzedal mu sporo taniej, mial pisac do steam, jednak nie wiem jak sie sprawa zakonczyla. To imo jakis bug steama co jakis czas z ta cena.
@cr_7 to inaczej. Jest 1000 zlecen kupna po 5 i 1000 po 6. Ja sprzedaje 2000 po 5 pln. I chcesz mi pwiedziec, ze bedzie steam pokazywal ze ktos sprzedaje w tym momencie1000 sztuk po 5 i ktos chce kupic 1000 po 6? Ktos tutaj chyba probuje oszukac system delikatnie mowiac.

Jak siade do kompa to wystawie jakis itemek wart 20gr za 2 i zobacze za ile pojdzie, bo cos mi sie