Wpis z mikrobloga

Czy coś uległo zmianie przy dodawaniu do gry zatwierdzonych nominacji? Dodałem 7 punktów w dniu 21 maja, wszystkie weszły do głosowania w tym samym czasie i zostały pozytywnie zatwierdzone 30 maja ale do dnia dzisiejszego poza ingressem ich nie widać. Wcześniej dodawałem kilka nowych miejsc w kwietniu i wtedy od momentu zgłoszenia nominacji do pojawienia się punktu w grze nawet tydzień nie minął. Kumpel ma podobną sytuację, zaakceptowane nominacje wiszą nieoddane do gry już od sześciu dni ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#pokemongo
  • 27
@Karbostyryl: Starałem się dodawać punkty zlokalizowane z dala od innych. Z tego co ostatnio dodałem to jedynie 2 punkty mogłyby być za blisko o ile 30 metrów można uznać za bliską odległość. Pozostałe to place zabaw znajdujące się pomiędzy blokami gdzie do najbliższego pokestopa jest co najmniej 100 metrów.
@Sweet-Jesus:
W mojej okolicy są 3x pokestopy obok siebie.(2x pojawiły się 4 mies temu) Punkty zgłoszone w realnym życiu są od siebie oddalone o 1.5 metra. 20 metrów dalej jest 4 pokestop, 30 metrów dalej gym.

A swoją drogą..Czy figurka matki boskiej, która jest umiejscowiona w ścianie domu, może być zaakceptowana? Widziałem pokestopy,takie jak LEW z gipsu na prywatnej bramie...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Sweet-Jesus: Synchronizacje portali odbywają się codziennie o 20 jednak ostatnio o tej godzinie wyłączyli serwery i od tego czasu już dwa dni nie było synchronizacji, mają jakiś problem i pracują by to jak najszybciej naprawić. Może już dziś o 20 się pojawią a jak nie to czekamy dalej
@extaza161: Podobnie miałem w kwietniu, dwa punkty od siebie oddalone o 10 metrów i oba weszły bez problemu.

Co do figurki to spotkałem się z tym na wsiach, zwłaszcza w domkach ulokowanych przy drodze. Akceptowałem o ile to była tak jakby 'kapliczka' wbudowana w ścianę domu. Do tego miejsca prowadził kawałek chodnika lub wydeptanej ścieżki gdzie dostęp był w zasadzie dla każdego a na zdjęciach ze street view można było zobaczyć,
@DPary: Najgorzej, ja tu po cichu liczę, że może jakiś z punktów wskoczy jako gym to by było idealnie przed pojawieniem się Zekroma bo osiem gymów na całe miasto to zdecydowanie mało ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Barti1403: Rozumiem jakby nie wszedł do pogo jeden albo dwa punkty ale żeby wszystkie. Dodane w takich obszarach, że tam nawet w ingressie pustka dookoła. Jest opcja aby sprawdzić rozkład tych komórek w moim mieście?
@Barti1403: Jeśli synchronizacja została zrobiona to niestety ale żaden z punktów nie wszedł do pokemonów. Dziwne jest to, że nie wszedł nawet punkt na obrzeżach miasta, który na mapce w ingressie jest tylko jeden na całą komórkę.