Wpis z mikrobloga

policjant dusi podejrzanego i zabija go (ok, źle zrobił)
czarni protestuja
no ok, mają prawo
ale zaraz, oni zaczynają demolować miasta
zaczynają plądrować sklepy
w wielu miastach
zaczynają atakować właścicieli sklepów
także tych czarnych xD
zaczynają atakować innych policjantów
sytuacja powoli wymyka się z kontroli
Trump: trzeba reagować
Wrestler Jaxson Ryker wspiera Trumpa
Inni wrestlerzy: HURR DURR JESTEŚ ŻAŁOSNY, JAK ŚMIESZ WSPIERAĆ FAKE PRESIDENTA, BLACK LIVES MATTER (niech demolujo xDDDD)

Ja prdl, przecież to jest taki absurd że tego się nie da opisać słowami xDDDDDDDDD

#usa #trump #zamieszki #protest #bekazlewactwa #konfederacja #bekazpodludzi
  • 34
  • Odpowiedz
@ziemba1:
kiedy pełno murzynów niszczy i okrada sklepy:

>aj to przecież tylko malutki nieznaczący procent, większość protestuje pokojowo a w ogóle to żaden problem bo to rasizm jest o wiele większym problemem niż jakieś tam budynki :---D


kiedy na Marsz Niepodległości przychodzi dziesięć osób z symbolami faszystowskimi, którzy nawet nic nie niszczą:

>AAA WIDZICIE CAŁY MARSZ NAZISTÓW, ZDELEGALIZOWAĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11
  • Odpowiedz
@ziemba1: nei wiem co się z tym wykopem dzieje, czasem mi wykorzystuje "limit zapytań został wykorzystany" przy próbie polajkowania jakiegoś wpisu albo komentarza xD
o śmiesznie małym limicie plusowania który wyczerpuję w 5 minut nawet nie wspominam
  • Odpowiedz
@Xenomorph_uk: xDDDDDDD
widocznie 2/3 USA to idioci
i napisałem już:

kiedy pełno murzynów niszczy i okrada sklepy:

aj to przecież tylko malutki nieznaczący procent, większość protestuje pokojowo a w ogóle to żaden problem bo to rasizm jest o wiele większym problemem niż jakieś tam budynki :---D


kiedy na Marsz Niepodległości przychodzi dziesięć osób z symbolami faszystowskimi, którzy nawet nic nie niszczą:

AAA WIDZICIE CAŁY MARSZ NAZISTÓW, ZDELEGALIZOWAĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@arahooo: ja się zastanawiam czemu oni jeszcze do siebie nie strzelają, przecież mają tam wolny dostęp do broni
  • Odpowiedz
@Xenomorph_uk

przede wszystkim nie rozumiecie, że większość protestów przebiega spokojnie i popiera je 2/3 populacji USA


To ty nie rozumiesz, ja też popieram POKOJOWE protesty przeciwko brutalności PD, natomiast nie podoba mi się to jak szybko zamieniają się one w zamieszki.
  • Odpowiedz